Kingston Core i7'ye hazırlanıyor

Konu, 'Eski Haberler' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  [​IMG]

  Kingston® Technology Company, Inc., Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology, bugün, 2GHz HyperX® DDR3 üç kanallı belleğin ultra düşük gecikme süreli (ultra-low latency-ULL) versiyonunu piyasaya sunduğunu duyurdu. 6GB ve 3GB kitler halinde anında gönderime hazır olan HyperX 2GHz bellek, Core i7 ve X58 platformlarında arttırılmış performans için 8’lik bir düşük CAS gecikme süresine sahip.

  Kingston üst düzey teknoloji yöneticisi Mark Tekunoff, “Kingston, oyun tutkunlarına ve karşılaştırma takımlarına daha fazla performans için daha da fazla boşluk payı sağlayan ikinci nesil 2GHz HyperX kitleri ile ilk kez Ekim 2008’de piyasaya sunduğu 2GHz üç kanallı kitleri izliyor,” dedi. “Yeni ultra düşük gecikme süreli, üç kanallı kitler, ekstrem performans için tasarlanmış Core i7 tabanlı anakartlarda 1.65 voltta sistem işlevselliğini optimize etmek amacıyla T1 ısı yayıcıların HyperX Thermal Xchange (HTX) (Termal Isı Değişimi) teknolojisinin sağladığı maksimum avantajdan yararlanmaktadır.” diye ekledi.

  2GHz ULL kitler, daha uzun T1 ısı yayıcılar ile sürekli büyümekte olan HyperX bellek modülleri ailesine katılıyor. Kitler, 2GB DDR2-800MHz ile 6GB DDR3-2000MHz arasında değişiyor. Kingston HyperX bellekleri ömür boyu garantilidir.

  Ayrıntılı bilgi için : www.kingston.com.tr
   

Sayfayı Paylaş