kim demiş eee pcye vista kurulmaz (resimli)

Konu, 'Asus Notebook' kısmında pikolata tarafından paylaşıldı.

1. pikolata

pikolata Yeni Üye

2. callcium

callcium Yeni Üye

bide ultimate helal olsun

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tebrikler. diskte ne kadar yer kapladı?

4. pikolata

pikolata Yeni Üye

1.9 gb boş yerim kaldı usb ye bakmayım harici dvd romdan yükledim vlite programıyla gayette başarılı çalışıyor

5. noluftu

noluftu Yeni Üye

Bu vista değil ki! XP'ye tema çakılmış. Yanlış yönlendirmeyelim insanları.. Lütfen.. [ban] [ban] [ban]

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

pikolata arkadaşımız buna bir cevap verir heralde...

7. vycvyc

vycvyc Yeni Üye

benimde aklıma gelmedi değil herkes vistanın 37 gb yer kapladığını bilir. [alala]

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Acaba bunu nereden ve nasıl anladınız. Bunu yazarsanız arkadaşı zan altında bırakmamış oluruz.

Bu arada,
    Arkadaş vlite kullandım yazmış. Vlite ile vista sadeleştirilebiliyor.
    Ayrıca asus eee pc ye vista kuran yüzlerce kişi var.

Buyrun birkaç link ve video;
    http://www.modaco.com/content/asus-eee- ... -it-works/
    http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=20631

9. maydemir

maydemir Yeni Üye

öncelikle arkadaştaki eeepc 4gb 701 modeli buna değil vista xp kurarken bile 1000 dereden su lazım dostum o senin sitelerde ve tube sitelerinde gördüğün 900 modeli onlara kurulabilir yani 16 gb lık depolama alanına kurulabilir.bu arkadaşa xp ultimate versionu sanırım vista diye verilmiş olabilir.bi kere vistanın işlem motoru kafadan 2 gb yer kaplıyor bide kurulumdan sonra açıldığını düşün zor be dostum hele hele 512 mb ramla.ram takviyeside yapsan zor.

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

verdiğim ikinci linke bakarsanız bilgisayarın eee pc 4g modeli olduğunu görebilirsiniz.
    Ben vista'nın zaten kurulduğunu biliyorum, Şimdiye kadar Türkiye'de kuranı görmedim sadece.
    Bir ara vaktim olursa bende kurarım.

Kuran birinin yorumları

11. pikolata

pikolata Yeni Üye

inanmayan arkdaşlara cevabım videosu olucak kurulum videosu ayrıca usb bellege boot olarak vlite vista basic kurmayı deniyorum.. ayrıca 1.40gb boş alanım var pro bi kullanıcı bu allanla cok iyi sekilde kullanır bilgisayarı

12. maydemir

maydemir Yeni Üye

evet dostum zaten eleman sonunda helpppp ;) demiş 4 gb modelinde ancak bi 2gb ram takviyesi ile ve birkaç sıkıntı ile (işlem ve açılma sorunları ile)kurabiliyorsun ama sonrası.tabiki vista işlem gücü ve grafik arayüzü ile daha iyi bir işletim sistemi fekat gel gelelim bunu bi,zim minik dostlarımız kaldırabilirmi.bende şu anda xp kurulu 2gb ram takviyesi yaptım cihaz uçanzi şimdi ben alıştım bu hıza aklımdan geçmiyorda değil hani vista kurmak :roll:

13. noluftu

noluftu Yeni Üye

Biraz geç bir cevap oldu ama kusura bakmayın..

Resimlerden de anlaşılacağı gibi sidebar vistanın kullandığı değil. Ayrıca WiFi bağlantı durumunu gösterir ikon Vista'nın değil. Bu Vista tema paketi uygulanmış XP..

Vista'da Bilgisayarım yazmaz.. Bilgisayar yazar. Bilgisayarım XP sürümlerinde olur..

Vista Başlat düğmesi ekran kartı ne kadar zayıf olsa da masaüstüne bombeli çıkıntı yapar..

Sayfayı Paylaş