Keysmart Yardım

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında yawuz tarafından paylaşıldı.

1. yawuz

yawuz Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba .. Keysmart D701 marka laptop ım var. 1 ay önce lcd tamamen kapandı ve bir daha da açılmadı başka bir monitöre taktığım zaman görüntüyü elde ettim. Daha sonra istanbula tamire gönderdim ve bana board unu değiştirip gönderdiklerini söylediler gerçekten de değişmiş ve sağlıklı çalışıyordu. Üzerinden 2 gün geçtikten sonra bilgisayar durup dururken kendini kapatmaya başladı. Olmamış herhalde diye tekrar gönderdim ve dün elime ulaştı. Fakat sorun devam ediyor. Bilgisayar normal açılıyor çalışıyor, daha sonra önce hopörlörden cızırtı sesleri geliyor ve kendini kilitliyor daha sonra kendine reset atıyor. Dikkatimi çeken bir konu ise dahili kamerası. Usb bağlantı bulundu diyor ve yükleyemediğini söylüyor daha sonra kamerayı kendisi kaldırıyor bulamıyorsun. Yada harici disk taktığımda bazen buluyor bazen bulamıyor usb den ve genelde sonu reset ile bitiyor.

Birçok nedeni olabileceğini tahmin edebiliyorum fakat elimde herşeyi deneyebilecek araç gerece sahip değilim. Yardımınız dokunabilirse ne mutlu bana. Saolun.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tekrar servise göndermekten başka çareniz yok. Servise yolladığınızda elinize geçen her evrağı saklayın. İleride notebooku iade için kullanmak durumunda kalabilirsiniz

Sayfayı Paylaş