KEYSMART LÜTFEN YARDIM

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında uyum48 tarafından paylaşıldı.

1. uyum48

uyum48 Yeni Üye

KEYSMART M66N MODEL LAPTOPUMUN DRİVERLARINI BİR TÜRLÜ BULAMIYORUM LÜTFEN Bİ YARDIM.
    everest raporum.

yüklenmeyen aygıtlar-
    1-büyükdepolama birimi denetleyicisi
    2-ethernet denetleyicisi
    3-high definition audio veri yolundaki modem aygtı
    4-high definition audio veri yolundaki ses aygıtı

Kod:
    --------[ Özet ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI Çok işlemcili Bilgisayar  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional
          OS Servis Paketi                                  [ TRIAL VERSION ]
          Internet Explorer                                 7.0.5730.13 (IE 7.0)
          DirectX                                           4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
          Bilgisayar Adı                                    PERFECTXP
          Kullanıcı Adı                                     Administrator
          Oturum Etki Alanı                                 [ TRIAL VERSION ]
          Tarih / Saat                                      2009-04-04 / 13:25

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T5500, 1666 MHz (10 x 167)
          Anakart Adı                                       Intel Corp. Base Board Product Name
          Anakart Çipseti                                   Mobile Intel Calistoga-GM i945GM
          Sistem Belleği                                    [ TRIAL VERSION ]
          DIMM1: A-Data                                     512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)
          DIMM3: A-Data                                     [ TRIAL VERSION ]
          BIOS Türü                                         Insyde (12/10/04)
          İletişim (COM ve LPT)                             İletişim Bağlantı Noktası (COM1)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family  (128 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family  (128 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   Intel GMA 950
          Monitör                                           Chunghwa CLAA154WA01A  [15.4" LCD]
          Monitör                                           Chunghwa CLAA154WA01A  [15.4" LCD]

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek ALC880(D) @ Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller [B-0]

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(R) 82801GBM/GHM (ICH7-M Family) Serial ATA Storage Controller - 27C4
          Disk Sürücüsü                                     ST98823AS  (80 GB, 5400 RPM, SATA)
          Optik Sürücü                                      PIONEER DVD-RW DVR-K16RS  (DVD+R9:4x, DVD-R9:4x, DVD+RW:8x/8x, DVD-RW:8x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:8x, CD:24x/24x/24x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         [ TRIAL VERSION ]
          D: (NTFS)                                         44312 MB (44246 MB boş)
          Toplam Boyut                                      [ TRIAL VERSION ]

Giriş:
          Klavye                                            Standard 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natural PS/2 Klavye
          Fare                                              PS/2 Uyumlu Fare

Ağ:
          Birincil IP Adresi                                [ TRIAL VERSION ]
          Birincil MAC Adresi                               00-18-DE-30-45-A3
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Network Connection  (192. [ TRIAL VERSION ])

2. uyum48

uyum48 Yeni Üye

ses driverinıda buldum sadece 3 driver kaldı bi yardım eli uzatan yokmu :roll:

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş