Kaydetme problemi

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında fatihhh06 tarafından paylaşıldı.

1. fatihhh06

fatihhh06 Yeni Üye

Arkadaşlar Önce Konuyu yanlış Yazdısam Kusura Bakmayın!!

Benim sorunum interentten bir dosyayı bilgisayara kayderdek sorun çıkartması. Bu konu için yardım ederseniz Sevinirim.

Sorun: İnternetten bir dosayayı kaydet linkine tıkladıktan sonra aç , kaydet , iptal geliyor burada kaydet dedikten sonra bilgisayarda masaüstüne kaydet diyorum ve ya herhangi bir yere daha sonra normal olarak kaydetme işlemi %1 den %98a kadar sorunsuz ilerliyor ama %99 geldiği an

İnternet Explorer http://www.notebookdriverdonload.com Sata_Drivers.zip öğesini karşıdan yükleyemiyor.

Sunucuyla bağlantı sıfırlandı

hatası geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim
    not:windows vista yüklü asus f3sv240dr modelini kullanıyorum ve ilk başlarda böyle bir orunum yok tu şimdi ise intenetten sadece yukarıda ki dosyayı değil hiç bir dosyayı indremiyorum.
    yardımlarınız için teşekkr ederim...

Ekli Dosyalar:

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Aynı şeyi Mozilla firefoxla indirmeyi dener misiniz?

3. fatihhh06

fatihhh06 Yeni Üye

emrah arkdaşım verdiğin bilgi için teşekkür ederim ama Mozilla firefoxla programını bende yok indirmeye çalıştım aynı indirme sorunu gene oldu.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Harbiden çok ilginç,Başka bir bilgisayardan firefox ya da bir download manager indirmesi gerek ve denemesi gerek bence.

6. fatihhh06

fatihhh06 Yeni Üye

dediğiniz şeylerin hepsini denedim ama hiç bir şey elde edemedim verdiğiniz bilgilr içi tşk en iyisi ben format atıyım zaten bu vistanın allah cezasını versin gözünü seviyim xp nin
    tekrar teşekkürler!!!!

Sayfayı Paylaş