kapanma sorunu

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında bunyam_85 tarafından paylaşıldı.

1. bunyam_85

bunyam_85 Yeni Üye

arkadaşlar satellite a210-19d pc nin modeli...

bilgisayar a xp yüklemiştim...ondan mıdır bilinmez makine yaklaşık 45-60 dakka aralığında çalıştıktan sonra ekran kararıyo...ve tekrar açılmıyo, mecbur reset atmam gerekiyo makinaya...sorunu çözemedim sizlere sormak istedim...bide pc bazen çok ısınıyo bunun nedeni olabilir mi acaba...bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim....

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Fanlarda bir sorun olabilir,kirlenmiş-tıkanmış olabilir,everest gibi bir programla cpu ve gpu değerlerine bakın ilk önce.Xp ytüklemeyle kapanmanın bir ilişkisi olacağını düşünmüyorum.

3. onrylmz

onrylmz Yeni Üye

toshibanın tüm modellerinde ısınma sorunu oluyor. bunda kuskulanacak bir durum yok. ama bilgisayarının kapanması için bişey diyemicem servise götür bence

4. mehtap_532288

mehtap_532288 Yeni Üye

mrb bende yaklasik bir bucuk ay once satellite A200-23o aldim.ve aldigim gunden itibaren nerdeyse hergun ekrani karardi zaten acil aldigim yani lazim oldugu icin servise goturmeye vakit bulamadim ilk ay degisterebilcekleri kuralini bilmiodum.ikinci ay serviste tam 3 hafta kaldi ve benleyken hergun hatt bazen gunde 2 3 kez ekran kararma hatası veren bilgisayar serviste 3 haftada sadece bir kez hata vermis buda sorunu cozmeye yeterli olmamis-mis bende daha fazla beklemeden aldim bilgisayarimi.az daha dursaM bu bilg saglam raporu verceklerdi.simdide son 3 haftadir haftada 3 4 kez mutlaka mavi ekran hatasinin verip kendini yeniden baslatip duruo.media player neredeyse her yurutmede sorun yasiyor deyip kapatiyo. bilgisayarim gec aciliyo masa ustu hemen gelio ama sag taraftaki araclari yerine getircem die akla karayi seciyo.ben onu beklemedende ise baslarsam kasilip kalio.bilgisayari dusuk preformansta kullniyordum birisi yuksek performasda kullan ddi kararmasini onlemek icin.once 2 yada 3 gune bir karariyodu ama 2 gundur gunde 3 4 kez yapmaya basladi yuksek performansta oldugu halde.BU BİLGİSAYARI GİDİP TOSHİBANIN KAFASINA ÇARPABİLİRMİYİM?:mad:

Sayfayı Paylaş