kablosuz ağa nasıl bağlanılır?

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında antbyotic tarafından paylaşıldı.

1. antbyotic

antbyotic Yeni Üye

acer aspire 5100 laptopta kablosuz ağa nasıl bağlanılır? usb adaptöre gerek varmı bu model laptopta arkadaşlar ben aslında laptop kullanmıyorum bunu bir arkadaşıma yardım için soruyorum bilgi verirseniz sevinirim.

2. system

system Yeni Üye

arkadasım Kablosuz Bağlanma özelliği var mı (wireless) .. hee eger varsa ;
    1 : Ağ bağlantılarım\özellikler\Yerel Ağ bağlantısı(yada adı baskadır. KAblosuz Bağlantı Gibi) Tıklayıp ona kablosuz ağları görüntüle diyeceksin....
    Sonra orada gordugunuz sizin olan yada Elinizde Şifresi Olan Bağlantıyı secip Bağlan dıyeceksın. Sonra Sizde En Az Sekiz Karakterli olan bir Şifre İsteyecektir. Şifreyi Girdkten Sonra Olay Bıtmıstır.. TTNET'le Bağlan Hayata, Hayata Bağlan TTNET'le Bağlan Hayata TTNET'le olayı olacak okey.

3. gani99

gani99 Yeni Üye

peki orda ağ adı yazıyor oraya neyi yazacaz o da şifre gibi yazdıklarım görünmüyor onu yazdıktan sonra şifre istiyor yardımcı olursanız sevinirim

4. okan.orhan

okan.orhan Yeni Üye

ark ben bilgisayara format atmadan önce bağlanıyordum format atıktan sonra ne simgesi var kablosuz ağın nede ağ balıntıların gözükmüyor sadece yerel ağ gözüküyor [ban] lütfen acil yardım

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bilgisayarınızın markası modeli nedir?
    Aygıt yöneticisinde kurulmayan bir aygıt görüyormusunuz?

6. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Driver Güncel sürümünü İndirmeyi Dene İstersen Bir

Sayfayı Paylaş