K52JE

Konu, 'Asus Notebook' kısmında alican_kirac33 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alican_kirac33

alican_kirac33 Yeni Üye

19 martta k52je model bir laptop aldım free dos olarak gelen cihaza windows 7 64 bit kurdum 1-2 saat çalıştıktan sonra mausta takılmalar şarkı çalarken takılmalar olmaya başladı görev yöneticisine girdiğim ram 2,86gb a çıkmıştı (laptop 3gb ram) sonra doğal olarak makine kasmaya başladı ve dondu yeniden kapatıp açtım yine aynı takılmalar sorunlar vs aldım ürünü istanbula servise gönderdim cihaz geldi içindeki notta ekran kartı harrdisk ram işlemci testleri yapılmış ve hiç bir hataya rastlanmamış cihaz geldiği gün tekrar bir temiz format attım şu an sorunlarım yine aynı tekrar garantiye göndereceğim sanırım 15 günlük makine koskoca asus beni mağdur ediyor sizce ne yapmalıyım ?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Asus servisi muhtemelen orjinal sürücülerle orjinal bir işletim sistemi kuruyordur.
    Eğer sizin kullandığınız bir program ya da oyun vs buna sebep oluyor olabilir.

3. kimo

kimo Yeni Üye

k52je - ex173d bilg aldım 1 ay önce bilgisayar'a win7 32bit ve 64bit kurdum ikisinde de durduk yere hiç bi program çalıştırmasam bile donma oluyor 1 2 dk içinde kendine geliyor (donma sırasında sadece imleci haraket ettirebiliyorum onun dışında bilgisayar hiç bi şeye cevap vermiyor)

servise tekrar göderdiiniz mi hocam akibeti nedir??

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş