İSTEK!.. SAMSUNG R510XS2 DRİVER

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında ster42 tarafından paylaşıldı.

1. ster42

ster42 Yeni Üye

Kod:
    --------[ EVEREST Ultimate Edition ]------------------------------------------------------------------------------------

Sürüm                                             EVEREST v4.50.1330/tr
        Karşılaştırmalı Test Birimi                       2.3.224.0
        Anasayfa                                          http://www.lavalys.com/
        Rapor Türü                                        Rapor Sihirbazı [ TRIAL VERSION ]
        Bilgisayar                                        SAMSUNG-PC
        Oluşturan                                         SAMSUNG
        İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows Vista Home Basic 6.0.6001 (Vista Retail)
        Tarih                                             2009-04-12
        Saat                                              16:48

--------[ Özet ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI x86 tabanlı bilgisayar  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows Vista Home Basic
          OS Servis Paketi                                  [ TRIAL VERSION ]
          Internet Explorer                                 7.0.6001.18000
          DirectX                                           DirectX 10.0
          Bilgisayar Adı                                    SAMSUNG-PC
          Kullanıcı Adı                                     SAMSUNG
          Oturum Etki Alanı                                 [ TRIAL VERSION ]
          Tarih / Saat                                      2009-04-12 / 16:48

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore , 2000 MHz (10 x 200)
          Anakart Adı                                       Samsung R510/P510
          Anakart Çipseti                                   Intel Cantiga PM45
          Sistem Belleği                                    [ TRIAL VERSION ]
          DIMM1: Samsung M4 70T2864QZ3-CF7                  1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM  (6-6-6-18 @ 400 MHz)  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)
          DIMM3: Samsung M4 70T5663EH3-CF7                  [ TRIAL VERSION ]
          BIOS Türü                                         Phoenix (09/26/08)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth bağlantısı üzerinden Standart Seri (COM5)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth bağlantısı üzerinden Standart Seri (COM6)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Standard VGA Grafik Badatrcs  (14 MB)

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  nVIDIA Unknown @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller
          Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek ALC262 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(R) ICH9M-E/M SATA AHCI Controller
          Depolama denetleyici                              Microsoft iSCSI Başlatıcısı
          Disk Sürücüsü                                     Hitachi HTS543225L9A300  (250 GB, 5400 RPM, SATA-II)
          Optik Sürücü                                      TSSTcorp CDDVDW TS-L633B
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         [ TRIAL VERSION ]
          D: (NTFS)                                         113662 MB (109244 MB boş)
          Toplam Boyut                                      [ TRIAL VERSION ]

Giriş:
          Klavye                                            HID Klavye Aygıtı
          Klavye                                            Standart PS/2 Klavye
          Fare                                              HID uyumlu fare
          Fare                                              Synaptics PS/2 Port Pointing Device

Ağ:
          Birincil IP Adresi                                [ TRIAL VERSION ]
          Birincil MAC Adresi                               00-13-77-F3-B1-5C
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Bluetooth Ayg
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Marvell Yukon 88E8055 PCI-E Gigabit Ethernet Controller  (192. [ TRIAL VERSION ])
          Modem                                             Agere Systems HDA Modem
          Modem                                             Bluetooth bağlantısı üzerinde Standart Modem

Çevre Birimleri:
          Yazıcı                                            Microsoft XPS Document Writer
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB Universal Host Controller
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB Universal Host Controller
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB2 Enhanced Host Controller
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB2 Enhanced Host Controller
          USB-Aygıt                                         Broadcom 2045 Bluetooth 2.0+EDR USB Device
          USB-Aygıt                                         Namuga 1.3M Webcam
          USB-Aygıt                                         USB Bileşik Aygıt
          USB-Aygıt                                         USB Bileşik Aygıt
          USB-Aygıt                                         USB İnsan Arabirim Aygıtları
          Akü                                               Microsoft AC Bağdaştırıcısı
          Akü                                               Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili

DMI:
          DMI BIOS Sağlayıcısı                              Phoenix Technologies Ltd.
          DMI BIOS Sürümü                                   07LI.MP00.20080926.SCY
          DMI Sistem Üreticisi                              SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.
          DMI Sistem Ürün Adı                               R510/P510
          DMI Sistem Sürümü                                 Not Applicable
          DMI Sistem Seri Numarası                          [ TRIAL VERSION ]
          DMI Sistem UUID                                   [ TRIAL VERSION ]
          DMI Anakart Üreticisi                             SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.
          DMI Anakart Ürün Adı                              R510/P510
          DMI Anakart Sürümü                                Not Applicable
          DMI Anakart Seri Numarası                         [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Üretiçisi                                SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.
          DMI Kasa Sürümü                                   N/A
          DMI Kasa Seri Numarası                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Fiyat Etiketi                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Türü                                     Notebook

--------[ Debug - PCI ]-------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Error!

Error! Yeni Üye

3. ster42

ster42 Yeni Üye

çok tşk ler arkadaşlar!...

4. Error!

Error! Yeni Üye

Birşey Değil...

5. ster42

ster42 Yeni Üye

Arkadaşlar dünden beri ugrasıyorum xp yi kurdum ama driverlerde büyük sıkıntı yaşadım hele şükür bazılarını hallettim

Ama ses driveri samsungun kendi sitesinde xp ye uyarlanmış bir şekilde yok bunu başka yerden bulabilirmiyiz

bulamazsak ne yapariz ???

Lütfen arkadaşlar bi el atalım !!!!.

6. Error!

Error! Yeni Üye

7. ster42

ster42 Yeni Üye

Bunları indirmiştim hocam olmadı bana sound yazan değil sound driver lazım sitesinde sadece vista sound driver var :(

8. Error!

Error! Yeni Üye

olması lazım olmalıda çünkü bende o notebookdan kullandım bende xp yükledim bende ordaki driverları kurdum hepsi sorunsuz şekilde çalıştı onların olması lazım driverlar o yani nerden indirirsen indir sana bu driverlar gelcek
    bendeki driver upload ediyim ama üstteki linklerdeki aynı driver ??

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

10. ster42

ster42 Yeni Üye

Yine olmadı :((((

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

realtek sürücüsünün içinde nasıl kurulacağı yazıyor. sp3 kurmadan orada yazan şeyleri yaparsanız sürücü kurulur. binlerce kişi aynı şekilde kurdu.

Eğer olmaz ise hata mesajını ya da neden olmadığını yazınız. kimse müneccim değil. Bilgisayarınızdaki hatayı tahmin edemez.

12. ster42

ster42 Yeni Üye

[​IMG] işte hata burda dostum

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

14. ster42

ster42 Yeni Üye

tşkler vistamı recovery sayesinde dün geri aldım emeginize saglık :)

bu arada pes 2009 yüklerken bazı dosyalar olmuyor cd rw den ollabirlirmi :S

15. goksel50

goksel50 Yeni Üye

yeni aldığım bi 510-xs02 im var donma sorunu var vistadan kaynaklı olabilirmi yardımınızı rica ediyorum.

16. Error!

Error! Yeni Üye

tek bir yere yazmanız yeterli....

17. 01ocak

01ocak Yeni Üye

Arkadaşlar kolay gelsin..sitenizi uzun süredir takip ediyorum..Bir çok laptopu burdaki bilgiler doğrultusunda xp yaptım.Ama yeni bi laptop aldım.Samsung r522 xs08 .. sata driverlarını bulamadım.. sayfanızın birinde "ahci" eklemesinin tüm laptoplarda çalışacağını yazıyordu..ben de nlite ile entegre ettim ama başlangıçta ön yükleme için bir tuşa basın demeden önce "no emulation system type" yazısı çıkıyo ve sistem yeniden başlıyo.... cd mi yanlış yoksa sata driverde mi sorun var bilemiyor.. teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş