İStanbul Bilişimden alınır mı?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında yunus7288 tarafından paylaşıldı.

1. yunus7288

yunus7288 Yeni Üye

İstanbul Bilişimdeki laptoplar ile diğerleri arasında çok büyük farklar var sizce oradan almak güvenilir mi.Batman'dan istetecem bilgisayarı

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

istanbul bilişim bildiğim kadarı ile ürünlerini kendisi ithal ediyor. ithal ettiği markaların Türkiye yetkili servisleri istanbul bilişim tarafından ithal edilen ürünlere destek vermiyorlar. bu sebeple istanbul bilişim servis işini de kendisi veriyor.

Buna göre alıp almama kararı verebilirsiniz

3. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Hemen al seçeneği oloanlar stokta olanlar ama sipariş ver diye bir seçenek varsa malesef stokta yoktur.

4. yunus7288

yunus7288 Yeni Üye

Nerden baksanız 300 400 milyon daha düşük fiyata alacam oradan bence değer buna.Teşekkür ederim yardımınız için

5. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Yalnız şunu unutmayın aldığınız ürün arızalanırsa yaptırmak için Batman daki servisine gitmeyin. İstanbula kargo ile göndermeniz gerekiyor diye biliyorum. Çünkü İB direkt yurtdışından ithal ettiğinden garantisinide kendisi veriyor diye biliyorum. Aşağısı da beni doğruluyor.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/index ... arantiiade

6. yunus7288

yunus7288 Yeni Üye

Haklısınız ayrıca kargo parasını da bize ödettiriyor..Ben en iyisi iyice bir araştırıp düzgün biryerden alayım

7. Bu-r0cK

Bu-r0cK Yeni Üye

İstanbuLda değiLsiniz sanırım. İstanbuLda oLsaydınız en iyi seçim oLurdu istanbuL biLişim. en iyisi buLunduğunuz yerde servis sağLayan bir yere bakın. ;)

8. keeper086

keeper086 Yeni Üye

istanbul bilişimden almıyacan da nerden alıcam alıcan arkadşaım daha ucuza daha iyi bir notebook mu var piyasada

dell 1510 modelini gördüm mükkemler biri ürün bu ürünü de incele istersen güzel bir ürün

Sayfayı Paylaş