İşlemci Değişimi

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında sarp100 tarafından paylaşıldı.

1. sarp100

sarp100 Yeni Üye

Toshiba Satellite A100-011 Notebookum var. T5600 işlemci kullanıyor. Çipset i945PM. Ama işlemci yetersiz geliyor 4Mb, 2.2 Ghz 2X bi işlemci takabilirmiyim?

2. sarp100

sarp100 Yeni Üye

Araştırdım T7400 veya T7600 uyuyormuş almayı düşünüyorum. Mobil işlemci satan bir yer varmı TR de?

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

e-sistem, armada ya da index bayilerine sorabilirsiniz.

4. sarp100

sarp100 Yeni Üye

T7200 buldum e-sistemde 500ytl filan tutuyor. Çok pahalıymış teşekkürler :((

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

:D Ben sana demedim mi kardeş pahalıya patlar sana diye? :mrgreen: Bir de servis parası ekleyeceksin bu fiyata...

6. sarp100

sarp100 Yeni Üye

Laptopu satıp üstüne bu parayı ekliyip aynı işlemcili bir laptop rahatlıkla alırım ne bu ya :D

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hep söylediğimiz şeyde o zaten :)

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

:D :D

9. hacas

hacas Yeni Üye

hakkatende öle şöyle yapsalar deskop pc işlemcisi gibi notebook işlemcilerinide ucuz millet alıp taksa ne güzel olur yakında o da olur ins

10. adogsm

adogsm Yeni Üye

eğer internetten alışveriş yapıyorsanız ebay diye bir site ikinciel ve sıfır pc parçaları var yurtdışı fiyatları tr den daha hesaplı

11. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Evet ebay var ama ebayda bazı açıklamaları dikkatli okumak lazım aksi halde güzel cargo faturası geliyor :) Kardeş Sen sat o laptopu git bi masa üstü al sende rahata er :)

12. screamsx

screamsx Yeni Üye

merhaba bende T7200 SIFIR İŞLEMCİ VAR ARKADAŞIM FİYATI 250YTL DÜŞÜNÜRSEN MSJ ATARSIN

Sayfayı Paylaş