İnternete girince bilgisayarım kapanıyor.

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında Poyraz Bilginer tarafından paylaşıldı.

1. Poyraz Bilginer

Poyraz Bilginer Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar.Bilgisayarımda restart sorunum var.Önce Mozilla Firefox ile internette gezinirken laptobum kapandı.Herhalde çok açık kaldığı için kapandı dedim.1-2 saat sonra tekrar açtım yine aynı şey oldu.Mavi bir ekran çıkıyor beyaz yazılarla ilk satırda "Bir sorun meydana geldi" yazısı çıkıyor.Alt kısımlarda da upuzun yazılar çıkıyor.Yazı 3-4 saniye durduğu için tam olarak okuyamıyorum.Daha sonra Opera'yı kullanmaya başladım.1 hafta kadar kullandım.Herhangi bir problem yoktu ancak 1 hafta sonra aynı sorun operada da oldu.Şimdi google chrome kullanıyorum Umarım aynı sorunla karşılaşmam.Yoksa bu gidişle browser kalmayacak.

MsBlast virüsü var sanırım laptobumda.İnternette bazı konular var bu konuyla ilgili.O konularda söylenilenleri gerçekleştirdim.Önce nortonun programını indirdim ancak herhangi bir şey bulamadı.Daha sonra konuda söylendiği gibi microsoftun sitesindekini indirdim.O da çalışmadı.Sistem en yüksek versiyona güncellenmiştir yeni bir güncellemeye gerek yok yazısı çıkıyor.Nod32 kullanıyorum.Bilgisayarımı defalarca derin analiz ile tarattım virüs bulmuyor.İnternette değilken bir sorunum yok.

Sorunum ne arkadaşlar?Format at demeyin çünkü windows cd'si yok bende ve format atmayı bilmiyorum.Ayrıca açık dille anlatırsanız sevinirim.Çünkü teknik bilgilerden pek anlamıyorum maalesef.Biraz uzun oldu ama umarım okuyup yardım eden birileri çıkar.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş