İnternet Üzerinden Para Kazanın !

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında halowen tarafından paylaşıldı.

1. halowen

halowen Yeni Üye

Şahsen ilk paramı aldım :)
    Referansımdan kaydolursanız çook sevinirim.Ne de olsa size ve bana her ikimize birden ekstra getirisi oluyor , yalnızca sistem sahibi daha fazla ödeme yapıyor ona da kayıp diyeceğini sanmam :D

Berk A**** Sizi Para Kazanmaya Davet Ediyor TürkPTC
    Merhaba;

Arkadaşınız Berk AYHAN sizi sitemize üye olup para kazanmaya davet ediyor.

Para kazanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki referans linkine tıklamak ve kayıt formumuzu doldurarak üyelik işlemlerinizi tamamlamak.

Kayıt Linki: http://turkptc.com/kayit.php?r=xyzw__

Örnek Kazanç Tablosu:

* Hergün 5 reklama tıklarsanız: 0.05$
    * 20 alt üyenizin her biri 5 reklama tıklarsa: 0.0375$
    * Aylık kazancınız: 24.00$
    * Yıllık kazancınız: 288.00$

Olacaktır.
    Saygılarımla ,
    HALOWEN.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Buna nasıl inanabiliriz acaba?daha önce birisi daha buna benzer bişey yazdı,ben inanamıyorum kusura bakmayın...Yorumu www.notebook.gen.tr kamuoyuna bırakıyorum.

3. kuzi

kuzi Yeni Üye

bence bunu yazan sitenin elemanından biri.Çünkü site daha yeni ve cok az miktarda para dağıtmış.Ve cok az üyesi var.Reklam amaçlı oluyor.Cogu kişi böle sitelere eek veriyor baktiki sonra site irtibatı kesiyor ne reklam yolluyor nede bişey.. sonrada adam bırakıyor siteyle ugrasmayı.Tabi sonucta onlar para kazanıyor.Adamın verdiği emekte her reklama tıklayısında adamlar kazanıyor.Bunlar hep böle.Kullanıcılar belli miktarda para kazanıyor.Bu siteler hergün her saat para kazanıyor.Saredene para gönderiliyor ama orasında hakları var.Ama bence bunun buraya yazılması reklam amaclı gibi geldi.Adam kendini referans gösterin demeside düşüncemi bozuyor ama olsun...

Sayfayı Paylaş