internet kullanımı hakkında soru

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında m_hm_t tarafından paylaşıldı.

1. m_hm_t

m_hm_t Yeni Üye

arkadaşlar toshiba satellite M305D-S4830 laptop kullanıyorum,amd 64 bit işlemcili 256 ati ekram kartı 4 gb rami var fakat net kullanırken ciddi olarak sayfalarda takılmalar meydana gelio. daha net olması için örnek vereyim, facebook da oynanan bir oyun var Brain Buddies diye, bu oynu oynarken ciddi şekilde takılıyor ekran yani zaman bitio ama geç gelio hareketler çok yavaş oluşuyor ve görünüyor. ne yapmalıyım? tüm browserları denedim fakat hepsinde aynı şeyler oldu. lütfen yardım ederseniz çok sevinirim,teşekkürler... not: konuyu yanlış açmış da olabilirim öle bişey olursa eğer şimdiden özür dilerim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

facebooktaki oyunları en yavaş yeni notebookların bile oynatöası gerekir. Aygıt yöneticisinde kurulmayan birşey var mı?

3. m_hm_t

m_hm_t Yeni Üye

tam olarak neyin eksik olduğunu nasıl anlcam ki? bi bilsem eksik olan şeyi yüklicem hemen de bilemiom işte!!!

4. m_hm_t

m_hm_t Yeni Üye

bi fikri olan yok mu arkadaşlar??? çok ciddi sıkıntılyım bu mevzuda lütfen bilenlerden yardım bekliyorum...

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bilgisayarıma sağ tık, özellikler, donanım, aygıt yöneticisine girip ünlem işaretli aygıt var mı ona bakacaksınız. ünlem yada soru işaretli aygıt varsa sorun sürücü kaynaklıdır.

6. m_hm_t

m_hm_t Yeni Üye

kardeş saolasın ama baktm tek tek herhangi bişey yok ne ünlem ne soru işareti...

Sayfayı Paylaş