Intel 82801IB ICH9 - SMBus Controller [A-3] driver lazım

Konu, 'Acer Notebook' kısmında 0zM@N tarafından paylaşıldı.

1. 0zM@N

0zM@N Yeni Üye

acer aspire 5738G Laptop kullanıcısıyım vista kurulu aldığım bilgisayarım çok fazla ısındığı ve kendini resetlediği için özellikle oyun oynarken vistayı vindows 7 ye yükselltim ancak ozamda DVD-WR görmekte zorlandı bazen görüyor bazende görmüyordu bende tekrardan vindows 7yi kaldırıp xp yükledim bütün sürücüleri internetten buldum ancak aşağıda yazdığım sürücüyü bulamadım ne işe yaradığınıda bilmiyorum ama ayğıt yöneticisinde soru işareti olarak çıkıyor sorunumu çözmemde yardımcı olursanız çok memnun kalırım teşekkürler.

PCI-Aygıt Intel 82801IB ICH9 - SMBus Controller [A-3]

driverını nereden temin edbilirm.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aşağıdaki sürücüyğ kurar mısınız. gerekirse aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle diyerek kurunuz.
    [*] Anakart Sürücüsü : Intel chipset driver'ını kurun ve bilgisayarı mutlaka yeniden başlatın.

3. ruzgarr

ruzgarr Yeni Üye

arkadasım lınkı yenılersenız cok memnun olcam drıver banada acıl lazım sımdıden tskler

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

link rapidshare.com a gidiyor ve sağlam. Neden yenilememizi istiyorsunuz.

5. regedit_

regedit_ Yeni Üye

merhaba, arkadaşım bu linkteki dosyayı indirdim ama RAR dosyası Şifrelenmiş ve şifreside yok... Onun şifresini ben çözebilirmiyim dedim ve Doğru bir tahmin ile çözdüm.. Genelde şifre hangi site tarafından yayınlanıyorsa reklam olsun diye o sitenin kendi ismiyle oluyor..
    Yani rar pas: www.notebook.gen.tr

Sayfayı Paylaş