İngilizce wm6'yı Türkçeye çevirmek için buraya bakın.

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu yöntem asus p535 pda için denenmiştir. Diğer marka ve modeller için garanti vermiyoruz.

[highlight=#ffff00]İngilizce wm6'yı Türkçeye çevirmek için aşağıdaki adımları uygulayın.[/highlight]

Bu dosyayı indirin. Şifre: "www.notebook.gen.tr
    İçinden çıkan 2577 klasörünü mini sd kartınıza kopyalayın. Aynısı var dediğinde üzerine yaza tıklayın.
    2577 klasörü içindeki autorun.exe dosyasını çalıştırın. 1 dakika içinde Türkçe'ye dönecektir.

NOT: Burada anlatılanları uygulamak ve verdiğimiz dosyaları kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Cihazınıza gelebilecek herhangi bir arızadan dolayı sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

2. korray_33

korray_33 Yeni Üye

teşşekürler deniyorum inş olur..bende Asus P525 var..diger butun TR patch lari yukledim..File explorer Mesajlar birde Notes sorunu verdi..Resimler ve Videolar kısmında da sorun vardı..inş düzelir..düzelme olursa yazarım..tekrar teşkurkler

3. korray_33

korray_33 Yeni Üye

rar şifresi yanlıs diyor ???

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aynı mesajı tekrar etmenin kimseye bir yararı olmaz. Lütfen tekrar etmesin.
    Dosyayı indirip tekrar denedim. şifrede bir hata yok.

5. korray_33

korray_33 Yeni Üye

özür dilerim :(

6. korray_33

korray_33 Yeni Üye

sorunum var bi de yardımcı olursan
    Otomatik Güncelleme cıkıyor AutoRun.exe yi çalıstırınca ve Bu güncelleme programının bölge adı okunamıyor
    diyo...ve kurmuyo..Ne yapmalıyım ??

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

P525 ile ilgili bir deneyimim yok malesef. Sadece p535 ve p526 kullandım. donanimhaber.com da avuçiçi bilgisyar forumunda p525 ile uğraşan birileri vardı.

8. korray_33

korray_33 Yeni Üye

tamam abi teşşekur ederim yardımların için..

9. chipix

chipix Yeni Üye

Ben de denedim autorun.exe dosyasını çalıştırınca "bu güncelleştirme programının bölge adı okunamıyor" uyarısı çıkıyor. ve kapanıyor. (wm6 ingilizce kullanıyorum)

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Cihazınızın modeli nedir? Bu yöntemi sadece p535 de denedim.

11. chipix

chipix Yeni Üye

p535 de şimdi denedim

12. DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI Yeni Üye

Bende çince wm6 var onda da işe yararmı acaba deneyeyim bakalım, teşekkürler.

13. BIGBOXER

BIGBOXER Yeni Üye

Denedim Olmadı

BIGBOXER
    www.markadepo.com

14. duweyn

duweyn Yeni Üye

Güncel
    Tüm dediklerinizi yaptım kurulumda başarıyla gerçekleşti ama
    yine ingilizce ya bi türlü çeviremedim türkçeye acaba özel bi ayar yapmamız gerekirmi?

Sayfayı Paylaş