iki Büyük Problem!!

Konu, 'Notebook Genel' kısmında seymen57 tarafından paylaşıldı.

 1. seymen57

  seymen57 Yeni Üye

  arkadaşlar iki büyük sorunum war birincisi laptop pil şarj olmuyor bilgisayar kapalıyken doluyor fakat açıkken 5 dakika doluyor ve ondan sonra duruyor..everest diye bir program war orada güç yönetimine baktım ve dayanma gücü '0' yazıyor..Bu arada batarya yeni değişti neden kaynaklanıyor olabilir bu sorun ?


  ikinci sorun ise :şu an vista yüklü laptopta ve dvd hem yazıp hem okuyor bilgisayar fakat xp yükledigimde dvd-rom olarak görülüyor yani sadece dvd okuyor ama vistayı kurduğumda dvd-rw olarak görüyor bunun sebebi veyahut çözümünü bilen birileri war mı
   
 2. iGroN

  iGroN Yeni Üye

  Belliki pilinde sorun var peki dolduktan sonra kullanımın ne kadar sürüyor ? Mesela benim pilim elektrik sorunu yüzünden dolma durumunu gösteremiyor, %100 dolu kullanıyorum ve bitme zamanı geldiğinde azaldığı alarmı geliyor fakat bitene kadar %100 göstermeye devam ediyor bunun gibi bir problem mi yoksa hiç şarj olmuyor mu ? Şarj olmuyorsa direk garantiye . .

  Birde dvd'nin bir driverı var mı notebookun markasından söz etmemişsin ama yüklediğin xp de bir sorun olabilir ya da bilgisayarına bunu tanıtman gerekiyor olabilir . .
   

Sayfayı Paylaş