ie7 hakkında bir soru...

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında rerdem tarafından paylaşıldı.

1. rerdem

rerdem Yeni Üye

Ya arkadaşlar,,, bu internet explorer sıktı artık... cok kasıyo ve firefoxların yaptiği işi bile yapamiyo,,, boşuboşunada günclleme indiriyo hergün.... bunu vista işletim sisteminden tamamiyle kaldırmak mümkünmüdür...? sadece opera kullanmak istiyorum...

2. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

explorer nasıl güncelleme indiriyor,bende hiç indirmedi

varsayılan tarayıcı olarak firefox u ayarlayabilirsin

3. rerdem

rerdem Yeni Üye

Denetim masasından windows update secenegine tıkla.. kullanılabilir güncelleştirmeleri görüntüle de... işine yarayan güncelleştirmelerin yanini tik koy...

zaten oradaki çogu güncelleştirmenin media player ve internet explorer ile ilgili olugunu görüceksin...

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

onları yapalı çok oldu,ama hiç farketmedim explorer için güncellemeyi

5. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

Windows xp internet hız sınırlamasını kaldırmak

Dikkat !! Sadece Windows Xp professional için Windows xp prof. sadece 80 % internet hızını kullanıyor. İnternetinizin hızını 20 % coğalta bilirsiniz.
    Bunun için : Başlat >çalıştır >gpedit.msc >bilgisayar yapılandırıcısı >yönetim şablonları >ağ >Qus paket zamanlayıcısı >ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >etkin >bant genişlik sınırı = 0 >uygula >tamam yapmanız yeterli.

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

bence explorer dünyanın en kötü tarayıcısı...firefoxtan o kadar memnunum ki anlatamam.explorerı kaldırmanıza gerek yok,pilavyerin dediği gibi firefoxu ya da operayı hangisini kullanamyı düşünüyorsanız onu varsayılan tarayıcınız olarak kullanın olsun bitsin.Zaaten tarayıcınız size soracaktır varsayılan olsun mu di,ye.en azından firefox soruyor ilk kullanacağınız zaman.

7. lazzyo

lazzyo Yeni Üye

internet explorer normal kosullarda söylenen kasma ve kilitlenme sorunlarını yapmaz ve mukemmel çalısır ama siz kullanıcıların bilinçsiz download ve pc hızlandırmak için kurdukları programlar onu bozmus olabilir .

çözüm: en kolay yöntemi soleyeceğim ekle kaldırdan explorer 7 yi kaldır ve tekrar kur sorun kesinlikle cozulecektir ama spyware ve bunun gibi casus yazıımlar pc de mevcut ise bunnarı temizleyen bi program bulman gerekir spyware doctor ve bunun gibi ..

8. morbid

morbid Yeni Üye

Selamlar,

ie 7 kullanıyorum koruyucu olarak panda 2008 kullanıyorum. ne zaman internete girsem otomatik olarak bazı sayfalar açılıyor.son derece gıcık şekilde. wintemizleyicisi adında. bunu nasıl engellerim? sayfa açılıp programı kurmamı istiyor. programı kurmadan sayfayı kapattıktan 10-15 dk aralıklarla sürekli açılıyor. yardım edin kurtarın beni bu illetten... şimdiden teşekkürler

9. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

Bilgisayarını Windows Defender veya benzeri bir programla bilgisayarını taratmanı öneririm
    Windows defenderi indirmek için tıklayın.
    not: yükleme windows doğrulaması (validate) gerektirmektedir.

10. morbid

morbid Yeni Üye

Windows Defender i kurduktan sonra problemim çözüldü. emeğine sağlık çok teşekkürler...

Sayfayı Paylaş