IdeaPad Y560

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında wasiyet tarafından paylaşıldı.

1. wasiyet

wasiyet Yeni Üye

Intel® Core™ i5 - 450M Prozessor 2x 2,40 GHz

TurboBoost: 2.66 GHz

Ram: 4096 MB ( Max. 8192 MB )

Ekran Kartı: ATI Mobility Radeon HD 5730 ( 1024 MB )

Hard Disk: 320 GB ( 7200 RPM )

USB: 3x

Bu ÖzeLLikte Bir Notebook aLmayı Düşünüyorum Oyun Konusunda da Sorun Yaşamak İstemiyorum.. BekLentiLerimi KarşıLar mı ?

Fiyatı: 1430 TL

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

fiyatına göre özellikleri fena değil. Ekran kartı oldukça iyi, işlemci olarak daha iyisi zaten core i 7 serisi, bence İşinizi rahat görecektir.

3. MrMazY

MrMazY Yeni Üye

y560A modeli laptop aldım daha 2 haftalık. sadece şunu söyleyebilirim tam bir performans canavarı w7 herhangi bir programı win 95 le açar gibi açıyor :D takıntısı yok sıkıntısı yok ısı derdi hiç yok sadece fan çıkışında biraz sıcak hava hissedersiniz oda helal olsun bu kartlara ya :) kullanım amacım işlemciye yönelik diye i7 QM serisini araştıroyordum ki hem kampanyalı buldum hemde ekran kartı kıyasladığım diğer ürünlere nazaran daha güzel bi laptop buldum :) arada oyun kaçamağınıda sessiz sedasız yapabilirsin :)

4. mehmetayyildiz

mehmetayyildiz Yeni Üye

Bence uzak durulması gerekilen bir model sekiz ayda üç kez menteşe bağlantı yeri kırıldı, hoparlörleri patladı ve şu an ekranda bir sürü ölü piksel var en son servisten geldiğinde ekranı sert bir cisimle çizmişler iade talebiyle geri gönderdim
    bu markanın bir daha yanından bile geçmem ben bu kadar kalitesiz olacağını samıyordum çinliler bu markayı iyice bozmuş IBM in adını kullanarak pirim yapmaya çalışıyor

Sayfayı Paylaş