HP'den EeePC 'ye Rakip

Konu, 'Eski Haberler' kısmında gtoprak tarafından paylaşıldı.

1. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

HP, Asus'un ultra kompak taşınabilir bilgisayarı EeePC'ye rakip çıkartıyor.
    Ultra taşınabilir bilgisayar pazarında söz sahibi olabilmek için HP, Ultra Mobile 2133 modeliyle Asus'un EeePC'sine rakip oluyor.

HP tasarladığı UM 2133'de 1.2GHz veya 1.6GHz'de çalışan düşük enerji tüketimli VIA işlemcileri kullanarak batarya ömrünü arttırmış. 1Gb belleğin yanında dahili Chrome 9 ekran kartıda bulunan bilgisayarda kullanıcı Windows Vista Home Basic /Business veya SuSE Linux Enterprise Desktop işletim sistemlerinden birini seçerek satın alabiliyor.

120Gb veya 160Gb disksürücü seçeneklerine sahip dizüstünün üzerinde 1280x768 çözünürlüğünü destekleyen 8.9 inçlik ekrana bulunuyor. 802.11a/b/g ve Bluetooth bağlantılarını da destekleyen HP UM2133'ün 550 dolardan satılması bekleniyor.
    kaynak : chip.com.tr

Ekli Dosyalar:

2. 1453YARİM

1453YARİM Yeni Üye

hp üretiyorsa alınır

3. kuzi

kuzi Yeni Üye

Asıl toshiba üretecektiki ozaman gör.Şimdiye stoklarda mal bitmiş yurt dışı siparişleri veriliyordu. :D

4. prolap

prolap Yeni Üye

arkadaşlar hp nin netbookuda görüntü net değil karanlıkta iyi gözüküyo ama biraz ışıkta görüntü gözükmüyor tavsiyem asus eeepc 1000h 6 hücreli bataryasıyla en iyi tercih olur diye düşünüyorum 10 güne kadar kdv indirimi geldiğinde bunun üzerine vatan computerde %18 indirimlerle baya iyi fiyata geliyor.

5. Error!

Error! Yeni Üye

her şeyin ilki güzeldir :) asus aldk asusla yola devam :) tek sorun klavye tusları çok küçük

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

yeni 10" lerde tuşlar daha mantıklı.

7. Error!

Error! Yeni Üye

bilemiyorum ama şu eee pc elimden çıkarsam değiştiricem bu aralar DATRON lara biraz göz gezdiriyorum bakalım görcez :) ama acelesi yok şuanda :) olurda arkadaşlardan teki aa bu eee pc ne kadar güzel derse FOR SALE :)

Sayfayı Paylaş