Hp Vista 32 bit Kumanda Problemi

Konu, 'Hp Notebook' kısmında xxmanxx tarafından paylaşıldı.

1. xxmanxx

xxmanxx Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar sitenizi takip ediyordum gerçekten faydalı bir site olmuş.. eski hp laptopumu değiştirdim upgrade ettim yeni laptop aldım modeli hp dv6575et bu sitedeki hp-f5/hp-pavilion-dv6575et-gj016ea-notebook-hk-genel-baslik-t1276.html linkdeki konuyu takip ederek sıfırdan format attım vista ultimate kurdum ramide 4 gb ye çıkardım herşey buraya kadar güzel ama bir sorunla karşı karşıyayayım KUMANDAyı kullanamıyorum...
    tüm driverlar eksiksiz kurulu ama kumandada sadece tek bir tuşu kullanabilyiorum.. buda aşağıdaki resimde belirttiğim kırmızı kutu içine aldığım tuş bu tuşun işlevide sadece sayfayı yeniliyor yada ekranımı demeliyim tam emin değilim..

bu konuda ne yapmalıyım film izlerken filmi durdurmak falan gibi işleri yapmak istiyorum eski lapttopumda çalışıodu bunlar bu yenisinde çalışmıyor ne yapmalıyım hangi driverları yada programları yüklemeleli hangi ayarları yapmalıyım
    şimdiden teşekkürler..[ofof]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. xxmanxx

xxmanxx Yeni Üye

link verdiğiniz driverları indirdim kurdum ama hiçbir etki göstermedi kumanda orjinal hp yazılımı yani partionları falan bölünmüş hp bilgisayarlarda çalışıyor gel gelelim benim kendi format attığım ve tüm sitesindeki driverları yüklediğim hp pc imde çalışmıyor nedeni ne olabilir çok merak ediyorum bu arada ilgi ve alakanız içinde ayrıca teşekkür ederim.. yardım edecek arkadaşlardan halen yardım bekliyorum teşekkürler..

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

iki bilgisayar da da çalışmıyor mu?

5. xxmanxx

xxmanxx Yeni Üye

yok şöyle anlatıyım kendi format attığım pcde kumanda çalışmıyor ama önceden hpnin formatı varken çalışıodu..
    benim çalışmayan kumandam ise başka hp pclerde ama hp partionlu formatlanmış pclerde çalışıyor yani driver eksik gibi gözüküyor..
    sizin verdiğiniz sanırım asusun driverları denedim ondada olumlu sonuç alamadım sonra sizin driverın yeni sürümü çıkmış onu indirdim sonuç yine yok.. [imdat] kafam karıştı cidden bu arada hassasiyetiniz için teşekkür ederim..

6. SweetHome

SweetHome Yeni Üye

selamlar aynı sorun bendede var arkadaşın hp dv5 1002et laptopuna vista kurduk partition yok elimizde onuda sildik yanlışlıkla.. bendeki vista dvdsi ile format attım ve sonuç olarak şuan kumanda çalışmıyor kamerada bazen çalışıyor bazen çalışmıyor..
    recovery dvdsi talep ettik hpden fax ile bilgileri yolladık onlardan yanıt bekliyoruz şuan. 50usd +kdv dediler fiyatı için.
    çözüm bulursanız burada paylaşın lütfen kolay gelsin.

7. serisonu

serisonu Yeni Üye

biraz farklı bi derdim var ama yeri burası sanırım.. ben bu kumanda ile hangi fonksiyonları kullanabilirim ? bu kumandayı hiç kullanamıyorum biri yardımcı olabilir mi acaba :S

8. xxmanxx

xxmanxx Yeni Üye

kumanda baya fonskyionlu tv izlemekten msnde pencere açmaya kadar herşeyi yapıyor..
    medi playerden da yönetim mevcut

9. serisonu

serisonu Yeni Üye

en kısa zamanda bi kurcalayıp bakayım bi ne gibi işime yarayacak. [bravo]

Sayfayı Paylaş