hp tx2z-1000 kalemi hakkında bilgi veririmisiniz?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında erdinc1911 tarafından paylaşıldı.

1. erdinc1911

erdinc1911 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar.Konudada belirttiğim gibi tx2z-1000 tablet pc im var.kalemi birkaç kez yere düştüğü için arızalandı.hp servisine danıştım ve kalem fiyatı 70 euro dendi yani biraz tuzlu geldi bana.bende muadili bi ürün aradım.araştırmam sonunda PL800A bi ürün buldum.bu ürünün laptobumda çalışırmı diye hp ye sordum fakat maalesef yardımcı olamadılar yada olmadılar.bu ürünün benim pc yi destekleyip desteklemediği konusunda yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kalem dediğiniz basit bir plastik değil mi? Yoksa başka işlevleri mi var?

3. erdinc1911

erdinc1911 Yeni Üye

anlatamadim sanirim.urun pc tablet. kalemle ustunde yazi yazilan cinsten.basit bi plastik degil yani.

4. erdinc1911

erdinc1911 Yeni Üye

bilen yokmu arkadaşlar?

5. erdinc1911

erdinc1911 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar .bir yıl aradan sonra yine ben aynı mesajla karşınızdayım.istanbul bilişim denen yerden tx2z-1000 bi ürün aldım ve kalemi bozuldu.yurt dışından getirtikleri için yedek parçayı sadece kendileri temin ediyor hp destek olmuyor.tekel oluncada fiyatı uçurmaktan da bi sakınca görmüyorlar.bazı tablet hp pclerin kalemlerini denedim ama sonuç alamadım.asıl merak ettiğim tx-2000 serisinin kaleminin uyup uymayacağı.bilgisi olan varsa sevinirm.pc görünüşü tamamen aynı bi ümit işte.yada zannetmem ama elinde satmak üzere tx2*z kalemi olan varmı?

Sayfayı Paylaş