hp servis full battery patch

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ahmet28 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ahmet28

ahmet28 Yeni Üye

öncelikle site çok güzel olmuş ellerinize sağlık
    hp servisinde çalışıyorum sizlere elimden geldiğince yardımda bulunacağım.
    servisde kullandığımız windows yaması sayesinde hemen biten pilleri bu yazılım sayesinde pilin atmel entegresinin yazılımını güncelleyerek pilin ömrünü arttırmaktadır.10 dk da biten piliniz 1 saat dayanabilir.
    bütün pillerin atmel entegreleri standart oldukları için yazılım çoğu pilde çalışmaktadır...

http://rapidshare.de/files/39376781/ful ... y.zip.html

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

paylaşım için teşekkür ederiz.
    Sitemizde sürekli kalmanızı bekliyoruz :)

3. karaf

karaf Yeni Üye

Bu yama hangi marka ve model laptoplar için uygun?
    Asus marka dizüstüler için bir anlamı varmı acaba?
    Kullanımı bir risk taşıyor mu?

4. ahmet28

ahmet28 Yeni Üye

evet çoğu cihaza oluyor hp servisi olarak diğer marka notebooklarda test ettik.
    eğer yazılım pile uymuyorsa herhangi bir sorun olmuyor.uyduğu zaman zaten kullanım süreniz artıyor

5. karaf

karaf Yeni Üye

Cevap için teşekküler denemeyi düşünüyorum.

6. seyyahruh

seyyahruh Yeni Üye

calıstırabılen varmı bu programı arkadaslar

7. ilkker

ilkker Yeni Üye

ben çalıştıramadım tıklıyorum ama hiç bişey olmuyo acaba bi yere yapıştırmakmı gerekiyo

8. ilkker

ilkker Yeni Üye

progamı çalıştıran varsa yada bu programı ne yapmak gerektiğini bilen varsa acele cevap çünkü bataryam 1 saat bile gitmiyo

9. adid

adid Yeni Üye

ben de hicbir sey anlamadim valla..

10. ilkker

ilkker Yeni Üye

Arkadaşlar bu yama bi yere yapıştırılıyor galiba.Forumu açan arkadaş yardımcı olursa çok makbule geçecek.Çünkü power ıso programında da denedim açmayı açılmadı.çok güzel yama aslında benim batarya 1 saat gidiyo baya faydalı olacak bi de açabilsek!

11. maydemir

maydemir Yeni Üye

bir kere tıkladığınızda çalışmaya başlıyor ama görev yöneticisinden bakarsanız altta çalıştığını göreceksiniz
    görev yöneticisi işlemler bölümünde.Faideli bir paylaşım fakat insan korkmuyorda değil işin ucunda sivri bişey olmasın kurulum yok ilerleme yok bişey yok direk tıkla kendi kendine destursuz çalışsın.paylaşımı yapan arkadaşı tenzi ederim bi açıklama yaparsada sevinirim.

12. cinojunior

cinojunior Yeni Üye

Birileri bunun hakkında bilgi verebilirmi tıkladıgımda bişey olmuyor

13. _ersin

_ersin Yeni Üye

arkadaşlar bu dosya hiç bi işe yaramıyor boşuna denemeyin !!! tamamen düzmece bizi kandırmaya çalışıyo aklı sıra burdan git kardeşim böyle saçma sapan paylaşım yapma.battery patch mış hiç gülceğim yoktu walla :D

14. _ersin

_ersin Yeni Üye

virüs yoktu allahtan dosyada yoksa ben sana özelden sağlam bişey derdim ya neyse!!!

15. Emix

Emix Yeni Üye

teşekkürler dosya bende çalıştı işe yarıyor.

16. aylin

aylin Yeni Üye

gerçekten işe yarıyor [bravo]
    çok teşekkür ederim.

17. ilkker

ilkker Yeni Üye

Arkadaşım işe yaradığını yazmışsın ama ben tekrar denedim hiç bi işe yaramıyo şarjım aynı

18. ilkker

ilkker Yeni Üye

Arkadaşlar eğer bataryası iyi laptop istiyorsanız asus alın çok sağlam şarjı 2-3 saat gidiyo.bende hp var şarjı 1 saat ya gidiyo ya gitmiyo

19. _ersin

_ersin Yeni Üye

1 saatmi ilker kardeş benim şarj en az 3 saat gidiyo hiç kullanmasam 4 saati bile buluyo sen ne diyon

20. ilkker

ilkker Yeni Üye

helal olsun kardeş o zaman makinan taş gibi bende vista yüklüydü kascam derken şarjı 1,5 saat falan gidiyodu.şimdi xp var ama şarj 1 saat gidiyo.bilgisayarı alalı da 8 ay falan oldu. :(

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş