Hp presario v6700 driver ??

Konu, 'Hp Notebook' kısmında UsieL tarafından paylaşıldı.

1. UsieL

UsieL Yeni Üye

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Verdiğiniz linkte ihtiyacınız olan herşey var.
    Özellikle ses kartı kurulumunda belli bir sırayı izlemelisiniz.
    Forumdaki Herhangi bir konudan sırayı öğrenebilirsiniz.

3. UsieL

UsieL Yeni Üye

Hocam teşekkürler hepsini indirdim fakat olmadı benim işlemcim amd orada intel var ve ekran kartı sen kartı sorunu yaşıyorum hala.Yaptığım araştırmalar sonucunda farklı modellerin driverlarını indirerek denemem söylendi bu konuda siz nedersiniz.

Teşekkürler...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

O zaman sizden notebookun altına bakarak tam model adını vermenizi isteyeceğim. ilk mesajda verdiğiniz link hatalı.

5. UsieL

UsieL Yeni Üye

hp presario v6700ET.Bu laptopun altında yazan model adı.

6. xcodex

xcodex Yeni Üye

Bu yazdiginiz model tam olarak bilinmiyor, kanimca eksik bilgi veriyorsunuz,
    Program deneyiminiz var ise EVEREST ULTIMATE ile sisteminizin detay bilgisini verirseniz cok daha kolay sonuca ulasiriz...

7. UsieL

UsieL Yeni Üye

dediginiz programı önce indirip kurmam gerek hemen yapıyorum.

tesekkürler...

8. UsieL

UsieL Yeni Üye

Bu programı daha önce kullanmadım ama herhalde istediğiniz ayrıntılar bunlar herhalde.

yardımlarınız icin tesekkürler iyi calismlar...

9. UsieL

UsieL Yeni Üye

arkadaşlar bir yol gösterebilecek yokmu nerdeyse 2gb dan fazla driver indirdim nasıl olacak bu iş ... [imdat] [imdat] [imdat]

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

11. UsieL

UsieL Yeni Üye

verdiğiniz linkteki tüm driverları zaten indirmiştim ama sonradan tekrar indirip bir daha denedim fakat olmuyor.nvidia ekran kartını verdiğiniz linkte var olan başka bir linkten alıp indirdim teker teker tüm talimatları yerine getirdim fakat olmuyor.tam yükleyecek diyorum ama bu seferde bir sorun ile karşılaşıldı ve pc kendini kapatmalı diyerek hata veriyor.kenndi kendine restart atar oldu.bu amd işlemci gerçekten insanı çileden çıkarır.kendi sitesinden indiriyorum oradakibile olmuyor.bir türlü anlamadım.

yardımların için teşekkürler...

not şuanda sahip olduğum sornları iki resim ile göstereyim.belki resimlere bakarak yardımcı olabilecek bir arkadaş olur...

12. xcodex

xcodex Yeni Üye

Dostum yol gosterecez de ama sen tam bilgi vermiyorsun,

Tamam guzel everes ile yapmıssın olayı , ama urunun ozellikleri ve en onemlisi serisi HP Compaq Presario serisi??v6700?? burasi cok onemli o yazmiyor, lutfen tam model numarasini yazarmisin?

13. UsieL

UsieL Yeni Üye

hp compaq presario v6700et tammodelden kastınız bu herhalde bu gece mutlaka bitirmem gerekiyor.

yardımlarınız için teşekkürler...

14. xcodex

xcodex Yeni Üye

Dostum v6700et diye bir model yok, sizin urununuz v67xx serisidir ..

Simdi notebook un altinda beyaz etiket, HP logosunun yaninda service nin karsisinda , 2 year in ustunde yazan yazilarin hepsini gonderiniz lutfen.

15. UsieL

UsieL Yeni Üye

Sizin istediginiz :

V6710ET

Bunlarda işe yararmı ?

product : presario v6700
    s/n : CNF7516W TO
    P/N : km022EA#AB8

16. xcodex

xcodex Yeni Üye

Evet şimdi oldu gereksiz yere sizde yoruldunuz bizde yorulduk, urununuz konu basliginda belirttiginiz gibi v6700 degil v6710et dir. simdi tekrar bekleyin....

17. UsieL

UsieL Yeni Üye

tekrar deneyinden kastınız tüm driverları silip tekrar arattırark yeniden indirmek ve yüklemek herhalde. :( gerçekten bu amd beni delirtti ama bu bir tecrübe insan böyle öğrendimi bir daha unutmaz yardımlarınız için teşekkürler.

iyi çalışmalar...

18. xcodex

xcodex Yeni Üye

Dostum tekrar deneyin demedim tekrar bekleyin dedim, yani biz araştırana kadar yeniden beklemek zorundasiniz, onceki zaman boşa geçti anlaminda...

19. UsieL

UsieL Yeni Üye

işte artık halimi anlayın kaç saattir yanlış model driverı arayıp duruyorum gerçekten cehalet ve dikkatsizlik en kötü şey

teşekkürler iyi çalışmalar...

20. xcodex

xcodex Yeni Üye

hp-f5/hp-dv6362ea-mobile-dualcore-amd-turion-64-x2-tl-56-t1300.html

Bu konuda bulunan driver lar urununuze en yakin olan dir, Deneyip sonucu yaziniz,

Sayfayı Paylaş