HP Presario C735ET XP yükledim ama çok ilginç bi sorunum var

Konu, 'Hp Notebook' kısmında xanuha tarafından paylaşıldı.

1. xanuha

xanuha Yeni Üye

herkese merhaba
    ben düne kadar kullandığım vistayı buradan aldığım bilgilerle xp çevirdim.hersey harfi harfine tamam.driverlarda hiç bir problem yok.ancak benim sorunum biraz farklı!!!
    sorunum şu:
    driverları eksiksiz ve sorunsuz kurdugum laptopda,daha once vista yukluyken warcraft 3 isimli oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum.ancak XP yi kurduktan sonra oyuna giremiyorum.hata mesajı olarakta "igxprd32 görüntü sürücüsü normal çalışmasını durdurdu" şeklinde bir mesaj çıkıyor.2 günde laptopa 3 kere format çektim, ekran kartı ve anakart sürücülerinin güncel sürücülerini yükledim,artı directX bile yükledim ama hiç bi şekilde problem düzelmedi.acaba sorun yazılımsal bir problem veya eksik yazılım mı yada donanımsal bir problemden mi kaynaklanıyor çözemedim.
    yardımı olabilecek arkadaşlar varsa lütfen yardım edin yoksa kafayı yiyecem [ofof]
    şimdiden teşekkür ederim...

2. secretcyborg

secretcyborg Yeni Üye

evt arkadaslar ya şu konu üzerine biraz yoğunlaşsak bence cok iyi olucak.benimde laptopum wista işletim sistemliydi.hatta sata driverları gormuyodu.ama sitedeki detaylı bilgiden sora satalı bi xp cdsi yaptım.butun driverlarını kurdum.call of duty 5-driver parelel lines oyunlarında igxprd32 goruntu hatasını alıyorum.netten baktım arastırdım driverların guncel olmasıyla alakalı bi konu değil bu.eski driverına geri donun demiş hepsi ben zatn ilk defa format attım pcye eski driverı ne nerden bilebilirim....

Yardımcı olabilcek arkadaslara şimdiden tşkler.(Bu arada üst konuyla aynı arıza bu)

Sayfayı Paylaş