hp paviloon dv4 hakkinda

Konu, 'Hp Notebook' kısmında redstorm tarafından paylaşıldı.

1. redstorm

redstorm Yeni Üye

arkadaslar cihazim durduk yere sarja takarken sigortalari attirdi. kisa bir sure hic bi sorun olmadan makinemi kullandim yanliz 2 gundur makinem anormal bi sekilde bazen sarj olmaya bazende almamaya basladi adaptoru olctugumde 19 voltun geldigini gordum yanliz kafami karistiran adaptorun soket ucundaki igne gibi olan yerinde 5 volt oldugu sonra hala adaptorde sorun oldugunu dusunerek adaptor kablosunu kesip tekrar olctum yine ayni bi ucta 19 diger ucta 5 volt oldugunu gordum kabloyu kesmisken adaptor yuke binince nasil olacagini dusundum kablolari bir birlerine degmiyecek bi sekilde bagladim ve adaptor ucunun lptopa taktim 5 volt olctugum orta kisim 0.012 gibi bi degere dustu soketi laptoptan sokunce direk 5 volta yukseliyor bi seferde orta ucta 14 volt olctum kisacasi arkadaslar makine yurt disindan gelme oldugu icin garanti gibi bi sansim yok ufak tefek arizalari kendimde giderebiliyom hobi olarak sizinde yardiminizi alarak en azindan fikrinizi adaptor cikisindaki degerler dogrumu arti olarak buyuk ihtimal laptptaki sarj soketinin oldugu yerde bi kisa devre soz konusu veya soketmi arizali simdiden tskler.. umarim bu seferde becerebilirim yoksa bi dunya para vermek zorunda kalmam

Sayfayı Paylaş