HP Pavillion dv6000 dv6187eu notebook sürücü yardımı

Konu, 'Hp Notebook' kısmında LEGENDm tarafından paylaşıldı.

1. LEGENDm

LEGENDm Yeni Üye

ben dv6187eu model bilgisayarıma xp yükledim, tüm driverlar sorunsuz çalışıyor fakat bazı problemlerim var bunlar sırasıyla;

1- ses çıkıyor fakat mikrofonum çalışmıyor.
    2- quickplay da ses kapama ve yükseltme tuşları çalışıyor gibi gözüküyor fakat sesi kapatıp kısmıyor ve ses ayarı denetiminden ancak dalgayı kapatınca ses kapanıyor.
    3- kumandam çalışmıyor, onun için ayrı bir programmı var acaba.

bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. mb089

mb089 Yeni Üye

3. LEGENDm

LEGENDm Yeni Üye

hocam zaten hp nin kendi sitesindeki ses driveri hiç olmuyor. yüklendi gibi gözüküyor ama ses çıkmıyor.

4. LEGENDm

LEGENDm Yeni Üye

arkadaşlar yardım edecek kimse yokmu lütfen yardım edin acaba tekrar vista yüklenirse düzelirmi.

5. sezerr53

sezerr53 Yeni Üye

Hp'nin resmi sitesinde xp driverları var ordakilerini dene ama dikkat etmen gerekn seninki 64 bit mi yoksa 32 bit mi buna dikkat ederek hp'nin sitesinden indirebilrisin 2 tür driverı var o laptobun .x64 (x32 sitesinde:Microsoft Windows XP diye geçiyor )

6. LEGENDm

LEGENDm Yeni Üye

peki ben notebook umun x64 mü yoksa x32 mi olduğunu nerden anlayacam

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hp 64bit işletim sistemli notebook satmıyor diyebiliriz. %99.9 u 32bittir. Bilgisayarım sağ tık özelliklerden işletim sisteminizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

8. sezerr53

sezerr53 Yeni Üye

saka nın dediği gibi şuana kadar hiç görmedim 64 bit olan hp laptob görmedim 32 bittir olmassa 64 biti denersiniz :D ama inşlallah mavi ekran olayı gelmez denerken ama ilk başta 32 biti deneyin

9. LEGENDm

LEGENDm Yeni Üye

arkadaşlar x64 üde denedim yinede olmadı nasıl yapabilirim başka yolu yokmu acaba

Sayfayı Paylaş