HP Pavillion dv2385ea xp wireless sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında kabraxis tarafından paylaşıldı.

1. kabraxis

kabraxis Yeni Üye

Merhaba konu başlığında da belirttiğim gibi hp pavillion dv2385ea notebookuna sahibim..
    Öncelikle xp yüklerken siteden aldığım yardımlardan dolayı site adminlerine ve konuda yardımcı olanlara çok teşşekkür ediyorum..
    Yönlendirmelerinize göre bütün driverlerimi yükledim ve aygıt yöneticisinde sadece ağ denetleyicisi ve bilinmeyen aygıt kaldı bunların ne olduklarını ve driverlerini bulamadım..
    bilgisayarımda sadece wireless çalışmıyor ben bu ikisinden biri olduğunu sanıyorum verilern wireless asistantları sp34510
    sp34512 sp34514 vb gibi bi kaçtane driver yüklemdim fakat yinede çözemedim sorunu..
    yardımcı olursanız çok minnettar olurum şimdiden yardım eden ve etmek isteyen herkese sonsuz teşşekkürler saygılarımla....

2. xcodex

xcodex Yeni Üye

3. kabraxis

kabraxis Yeni Üye

program için çok teşşekkür ederim işe yaradı fakat geçen gün fark ettim laptopumda ses gelio fakat kulaklık kısmından ses alamıyorum acaba sorun ses kartındamıdır format atmadan önce alıodum ses..

4. xcodex

xcodex Yeni Üye

Ses aldığınız takdirde sürücü doğru demektir, siz kullanmakta olduğunuz çevre elemanlarını (kulaklık mikrofon vs) kontrol ediniz.

Sayfayı Paylaş