HP Pavilion TX2500 XP kurulumu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında hate_eternal tarafından paylaşıldı.

1. hate_eternal

hate_eternal Yeni Üye

Selamlar,

HP Pavilion TX 2500 laptop a Xp yüklemeye calistigimizda disk tanima kismina gelmeden once 0x0000007B mavi ekran hatasi ile karsilasiyoruz. Orijinal XP cd si ile de sonuc degismiyor. Acaba laptopta ariza mi var?

Yanitlar icin tesekkurler.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

xp cdniz satalı mı?

3. hate_eternal

hate_eternal Yeni Üye

evet sata desteklı cd...

4. hate_eternal

hate_eternal Yeni Üye

Arkadasım bu pc yı yarın teslım etmem lazım yardımcı olcak arkadas varsa bana çok iyi olur teşekkürler... [alala]

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Farklı bir satalı cd yapıp tekrar deneyin,ondan önce biosa girip hddnin sata özelliğinin kapatılıp kapatılamadıına bakın,kapatılabşiliyorsa xpye satayı gömmenize gerk yok.

6. hate_eternal

hate_eternal Yeni Üye

farklı bı cd ylede denedım ama gene olmadı ayrıca bıostada satayla ılgılı hiç bir bölüm yk [alala]

7. ersun

ersun Yeni Üye

Arkadaşlar aynı sorun bende de var. bios ta sata desteği yada benzeri birşey yok. şu an sata driverlı cd hazırlıyorum. onunla bir deneyecem. çözüm bilen varsa lüten paylaşsın

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

sata destekli cd hazırlamaktan başka bir yolu olduğunu sanmıyorum.

9. murcuman

murcuman Yeni Üye

Arkadaşlar ben kurulumu yaptım xp yi kurdum ama bazı driverleri bulmadım size ben nasıl yaptığımı anlatayım olmaz sa usb flopi kullanarak xp yi kurdum ben size flopi icin raid sürücüsünü buradan vereyim flopi ye atın normal sata hdd yi kurar gibi kurun saygılarımla

http://rapidshare.com/files/137220873/r ... e.zip.html

10. bedewjin

bedewjin Yeni Üye

herşey tamamda hp tx2500 tablet pc kullanıyorum tamam bende xpye gecmek istiyorumda peki xpde tablet pc özellikleri calışacakmı

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

12. tufi1983

tufi1983 Yeni Üye

Arkadaşlar raid driver hata veriyor. her kurulumda mavi ekran veriyor... sata driverlar link olarak verebilirmisiniz..

Sayfayı Paylaş