Hp Pavilion TX1000 Tablet PC - Wireless Sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında arda460 tarafından paylaşıldı.

1. arda460

arda460 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,
    Benim Hp pavilion tx1000 model bir tablet pc'im var.Fakat 3-4 haftadır wirelessını leptop görmüyor.Kurmadığım driver,atmadığım format,aramadığım hp teknik servisi kalmadı.Hiçbir şey sorunu çözmüyor.Bu leptopu Amerika'dan almıştım.O yüzden HP'de Türkiye'de teknik destek vermiyor.İnternetten araştırdığımda tx1000lerin neredeyse hepsinin bu arızası olduğunu öğrendim.Herkes çok şikayetçi.Fakat tx1000 Türkiye'de satılıyor aslında.Sadece modeli farklı.Tx1125 onun modelide.Sorun Wireless kartında mı yoksa anakartta mı hiç bilmiyorum.Çeşitli açık artırma sitelerinde tx1000 için wireless kartları satılıyor.Sizce almalımıyım? Siz ne önerirsiniz? Önerilerinizi bekliyorum!
    Bu arada şu an Windows XP Professional kullanıyorum.
    İnternete de USRobotics 802.11g'lık usb ethernet card ile bağlanıyorum.
    Biostan da değil , wireless/bluetooth anahtarından da değil :oops:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aygıt yöneticisinden wireless kartına sağ tık, özellikler ayrıntılara girip çıkan kodu paylaşırmısınız?

3. arda460

arda460 Yeni Üye

İşte aygıt yöneticisinde de yok :oops:
    Ne yapmam lazım! :cry:

4. memdow

memdow Yeni Üye

mrb arkadaşlar bu gıcık notebok a win7 vista kurdum 2 gündür çıldırtıyo beni vistada bi ara gördü bidaha yok kafayı yicem çözen arkadaş varsa cevap yazsın lütfen

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

windows 7 mi, vista mı kurdunuz?

6. memdow

memdow Yeni Üye

windows derken belirttiğim gibi windows7 ve windowsvista ikisinide denedim şuan vista kurulu
    saygılar

Sayfayı Paylaş