HP Pavilion HDX9250ET(CH325EA)Notebook hakkında herşey burda

Konu, 'Hp Notebook' kısmında kralserver tarafından paylaşıldı.

1. kralserver

kralserver Yeni Üye

HP Pavilion HDX Dizüstü Bilgisayar serisi (CH325EA) Dizüstü Bilgisayarı özellikleri

İşlemci türü : Intel® Centrino® işlemci teknolojisi, Intel® Core™ 2 Duo işlemci T9300, 2,50 GHz , Düzey 2 önbellek 6 MB
    Yüklü işletim sistemi : Orijinal Windows Vista® Home Premium 32 bit
    Standart bellek : 4096 MB
    Maksimum bellek : En çok 4 GB DDR belleği destekler
    Bellek düzeni : (2 x 2048 MB)
    Dahili sabit disk sürücüsü : 500 GB (2 x 250 GB)
    Sabit disk denetleyicisi : SATA Sabit Disk Sürücüsü
    Sabit disk sürücüsü hızı : 5400 rpm
    Optik sürücü türü : Çift Katman desteğine sahip Lightscribe Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)
    Bellek kartı aygıtı : Secure Digital kartlar, MultiMedia kartlar, Memory Stick, Memory Stick Pro veya xD Picture kartlar için 5'i 1 arada tümleşik Dijital Medya Okuyucu
    Modem : Yok
    Ağ arabirimi : Tümleşik 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
    Kablosuz teknolojileri : Intel® PRO/Kablosuz 4965AGN Ağ Bağlantısı
    Kablosuz yeteneği : Bluetooth® kablosuz ağ iletişimi
    Harici G/Ç bağlantı noktaları : 4 USB 2.0, 1 HDMI konektörü, 1 eSata konektörü, 1 VGA bağlantı noktası, 1 RJ45 ethernet konektörü, S-video TV çıkışı, Kulaklık çıkışı, 1 mikrofon girişi, 1 IEEE 1394, uzaktan kumanda kızılötesi bağlantı noktası (uzaktan kumanda isteğe bağlıdır), tümleşik stereo mikrofon, kablo yerleştirme konektörü
    Video yakalama arabirimi : IEEE 1394 Firewire® Arabirimi
    Genişletme yuvaları : 1 ExpressCard/54 yuvası (ExpressCard/34'ü de destekler)
    Ekran boyutu : 20,1 inç WSXGA+ High-Definition HP Ultra BrightView Geniş Ekran
    Ekran çözünürlüğü : 1680 x 1050
    Video adaptörü : NVIDIA® GeForce™ 8800M GTS
    Video RAM : 512 MB atanan olmak üzere en çok 1791 MB Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği
    TV alıcısı : TV Alıcısı DVB-T
    Kontrol paneli : HP QuickPlay ortam yürütücü yazılımı ve özel menü denetimleri, müzik ve DVD düğmeleri
    Ergonomik özellikler : Tümleşik parmak izi okuyucusu
    Web kamerası : Tümleşik Stereo Mikrofonu Olan HP Pavilion WebCam
    Uzaktan kumanda : HP Mobile Uzaktan Kumanda
    Dahili ses : 3B Sound Blaster Pro uyumlu ses - 16 bit tümleşik
    Hoparlörler ve mikrofon : Altec Lansing® hoparlörler, tümleşik sub-woofer'lı; Doğal Harici Hoparlör Yapılandırmaları Bağlantı Noktaları: Arka, Orta/Sub, Ön
    Klavye : Tam boyutlu masaüstü klavyesi (+ ayrı sayısal tuş takımı düzeni)
    İşaret aygıtı : Açma/Kapatma düğmesi , özel dikey Yukarı/Aşağı Kaydırma yüzeyi, ses düzeyi ayarlama ve ses kapatma düğmeleri, 2 Hızlı Başlatma Düğmesine sahip Dokunmatik Yüzey
    Güç kaynağı türü : 180 W AC Güç adaptörü
    Ağırlık : 7,05 kg (15,5 lbs)
    Paket ağırlığı : 8 kg
    Boyutlar : (G x D x Y) : 47,5 cm (U) x 33,95 cm (G) x 5,85 cm (min Y/maks Y)
    Paket boyutları : (G x D x Y) : 540 x 432 x 172 mm
    Garanti bildirimi : 2 yıllık, yalnızca serviste, parça ve işçilik
    Sınırlı garanti kapsamı ve istisnaları : Garanti süresi 1 yıl uzatılabilir (HP Care Pack U4817E). Daha fazla bilgi için lütfen HP satıcınızla görüşün.

Xp Sürücüler İçin Everest Donanım Raporunun Gelmesini Bekliyoruz.
    Eğer elinde Bu Makineden Olup Raporu Bizimle Paylaşırsa Sürücüleri Daha Erkek Hazırlarız.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ilginç bir cihazmış.
    Eve gidince bir ara xp sürücülerine bakarım.

3. m_tasdemir

m_tasdemir Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar
    geçen hafta içerisinde bu ürüne xp kurmayı %90 başardım..neden %90 çünkü bilinmyene 4 aygıt var:) hiç bir driver 'ı hp nin sitesisinde yok..
    kurulum sonunda üründe ses,vga,tv,cam,card reader,ve chipset yüklü durumda ,bluetooth da kuruldu çalışıyor ama bir türlü veri transferi yapmadı..
    bu şartlar altında elinde ürünü olan ve xp kurmak isteyen varsa bence fazla zorlamasın bence..
    Herhangi bişey sormak isteyen olursa notebook ile ilgili yardımcı olabilirim..

4. sbeydil

sbeydil Yeni Üye

Arkadaslar bu laptoptan bir tane aldim. Ancak ekran kartinin xp driverini bulamadim. nvidia.com dan indirdigim driverlar da calismadi. 8800 gs ve 8800 gts driverlari da yuklenemedi. Acana bu aletin xp driverlarini calistirdiysaniz paylasabilirmisiniz?

Sevgiler..

5. m_tasdemir

m_tasdemir Yeni Üye

mesajının üstünde yazdığım gibi ürüne xp kurabildim ama çokda sağlıklı değil..
    nvida nın sitesinden indirdiğin drierlarla o kart tanıtılmıyor.. 8800 m gts çünkü ekran kartı driver setup ı bende var dilersen mail yaz ftp ye atayım..ama bence xp kurma

6. sbeydil

sbeydil Yeni Üye

selam ustad. 8800 m gts evet dedigin gibi nvidia nın sitesinde yok. benim mail adresi *msn adresi silindi* bu aynı zamanda msn adresim. ancak site kurallarına gore mail yazmak icerik olarak yasak sanırım. eger adres cıkmamıs olursa ftp adresi yazabilirsen driverları alabilirim.

bu adrese xp driverları nerden indirebileceğimle ilgili bilgi geçebilirsen inan çok sevinirim.

kendi özel yazılımlarımdan dolayı xp kurmak zorundayım. vistada çalışmıyor. bu alet için xp anlamında ne driver bulabildiysen benim için faydalı olur. ben sadece wirelessi bulabildim çünkü

saygılar..

7. m_tasdemir

m_tasdemir Yeni Üye

kullanıcı adım msn im eger eklersen sana dosyayı yollayım

8. cinali23

cinali23 Yeni Üye

Merhaba

Bu başlığı açmadan once forumda karıştırmadığım yer kalmadı.
    HP Pavilion HDX9250ET(CH325EA) model laptopa sahibim işletim sistemi olarak Windows 7 Ultimate 64Bit kurdum fakat hiçbir donanımın driverlarını tanımadı(en azından networkü tanır die düşünmüştüm:)). sizlerden ricam windows 7 64Bit e uygun driverları temin edebilirmiyiz.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

9. myli

myli Yeni Üye

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimliklerine girip çıkan kodları yazınız.

Sayfayı Paylaş