HP Pavilion dv9790et notebook Windws 7 için gerekli drivrlar

Konu, 'Hp Notebook' kısmında furluk tarafından paylaşıldı.

1. furluk

furluk Yeni Üye

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

windows vista sürücülerinin bir çoğu windows 7 sürücüleri olarakta kullanılıyor.

3. furluk

furluk Yeni Üye

hocam bir çoğu derken ?? yani şimdi windows 7 krup herhangi bir driver problemi yaşamak istemiyorum o yüzden net olarak bütün driverların uyumlu olup olmadığını öğrenmeliyim..

Bu arada diğer bir sorumda mesleğimden dolayı autocad office gibi uygulamalarda uyum problemi yaşanıyormu??

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu cevabı verebilecek birinin sizin modelinizden bir notebooka sahip olması ve sizin yerinize windows 7 kurası lazım.
    umarım o kadar kesin cevap verebilecek biri vardır.

5. Bu-r0cK

Bu-r0cK Yeni Üye

furLuk korkmana gerek yok bendede dv6755et var ve windows 7 kurdum nerdeyse tüm driverları windows 7 tanıdı tanımadığı driverLarıda vista driverLarını kurdum tüm driverLar tanınmış durumda sorun yaşanmıyo yani. Office 2007 enterprise var hiç kasma yok çizim programLarı veya CS4 vb. programLar var vistada kasma ya da bazı şeyLerde uyumsuzLuk yaparken windows 7 tüm sorunLarı kaLdırıyo uyumsuzLuk veya kasma asLa yok. çok daha stabiL xp hızında vistanın geLişmiş görünümLü bi versiyonu denebiLir. :) o yüzden hiç dert etmeden herkez kurabiLir hiç bir notebook'ta asLa sorun çıkartmaz çıkartan olursada pm atabiLir yardım ederim eLimden geLdiğince. ;)

Sayfayı Paylaş