Hp Pavilion DV9730 Xp Driver bulabilirmiyiz ?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında seyyah78 tarafından paylaşıldı.

1. seyyah78

seyyah78 Yeni Üye

S.Aleykum

ARkadaşlar bu ürünün xp driverlerini nasıl temin edebiliriz ? Yadımcı olabilirmisiniz acaba

2. seyyah78

seyyah78 Yeni Üye

ilginiz için çok teşekkür ederim fakat orada anakart ses kartı vs gibi driver bulamadım . bulunan sürücler ;

touchpad, wireless asistant vs. asıl gerekli olan xp driverlar yok . Nerden nasıl temin edebilirz lazım olanları ?

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Cihazın özelliklerini ve şurada anlattığımız everest raporunu verirseniz bakalım.

4. RockandRage

RockandRage Yeni Üye

Dv6600 Driver ile Tanıtabiliyorsunuz Bilginize.Ben kendim Ole Tatıttım

Saygılarla

5. seyyah78

seyyah78 Yeni Üye

6600amd serisini yükleidm birçok sürücü orunsuz çalışıyor fak ses ve faxmodem çalıştıramadım ...

everest le aldığım bilgileri koyuyorum yardımcı olabiliseniz çoksevinirim

Conexant Cx20561 @ nVIDIA MCP65 - High Definition Audio Controller PCI

High Definition Audio:
    Kodek Adı Conexant Cx20561
    Kodek Kimliği 14F15051h / 103C30CFh
    Kodek Uyarlama 00100000h
    Codec Type Audio + Modem

6. seyyah78

seyyah78 Yeni Üye

yardımcı olabilecek varmı ? modemi xp win update ile yükledi sorun yok sadece tv tuner iel ses kartını yükleyemedim.

conexant high definition smart audio 221 sanırım bir türlü bulamadım xp driver:(

7. cemo100

cemo100 Yeni Üye

arkadaşlar nette araştırma yaptım .. hp nin bu DV9730 ve dv6745et ve benzeri nvidia chipsetli modellerinde hemen hemen aynı sürücüler var. Sorun yaşayanlar genelde seskartını tanıtamayanlar.Bence Conexant çipi üretmiş fakat xp driverini çıkarmamış..Bunu xp tanırmı sorusuna gelecek olursak;Elbetteki tanıyacaktır ama deneme yanılma yöntemiyle birçok değişik conexant ve realtek sürücü yazılımlarını yüklemek gerekecektir.

Sayfayı Paylaş