HP pavilion DV9530eg xp driver

Konu, 'Hp Notebook' kısmında eksen tarafından paylaşıldı.

1. eksen

eksen Yeni Üye

merhaba arkadaslar bende vistadan xp ye geçmeye çalışanlardanım. xp yi kurdum ancak birtürlü uygun driverleri bulamıyorum. aynı model kullanan arkadaşlara bazı driverler ve teknik konuda yardımcı olabilirim

2. eksen

eksen Yeni Üye

3. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

maalesef driverlar hiçbir yerde yok , yardımcı olmak için araştırdım ama nafile bulamadım :(

4. eksen

eksen Yeni Üye

ılgınıze teşekkür ederim oguzhanx ben araştırmaya devam ediyorum

5. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

bende bakıyorum hala eksem, bulursam burda paylaşacağım sende sağol ;)
    not : karışmak gibi olmasın ama vista kullanmaktayım ve bi kaç ince ayardan sonra xp den daha iyi olduğunu düşünüyorum.benm tavsiyem vistada kalman :)

6. eksen

eksen Yeni Üye

merhaba oguzhanx ben de vista da kalma konusunda direniyorum ancak bir çok programı kullanamıyorum. öncellikle benim için pinnacle liquid edition, fotoshop, stüdyo 9 ve MSN Messengeri sorunsuz bir şekilde çalıştırması gerekiyor. ama malesef çalışmıyor. bu montaj programlarını çalıştırırsam benim için sorun yok. neyse size iyi günler

7. serifdurdu35

serifdurdu35 Yeni Üye

arkadaşlar xp ye geçmek inanın hiç kolay değil. ben çok araştırdım ama olmadı. oguzhanx gibi birkaç ayar yaptım ve şimdi idare edecek bir performans alıyorum. bide nedendir bilmem ama ben vistada herhangi bir program hatasıyla karşılaşmadım. programı kurduktan sonra engelleme uyarısı veriyo, bende engellemeyi kaldır diyorum hiçbir sorun çıkmıyo. özellikle msn de hiç bir sorunla karşılaşmadım. ama bundan önce masaüstüne vista yüklediğimdede program sorunlarıyla karşılaşıyordum. nero yu bile çalıştırmıyordu, acaba bu vistanın versiyonlarınla alakalı olabilirmi çünkü vista yeni yeni oturuyo...

Sayfayı Paylaş