HP Pavilion dv6830us hakkında yorum yaparsanız çok sevinirm

Konu, 'Hp Notebook' kısmında faruk55 tarafından paylaşıldı.

1. faruk55

faruk55 Yeni Üye

arkadaslar ben bu pc yi almayı düşünüyorum fakat TR de çok fazla kullanan olmadığı için sitelerde çok az bilgi var sizlerden yorum bekliyorum

özellikle ekran kartı ve işlemci hakkında olumlu olumsuz yönlerini , çok oyun oynayan biri degilim benim için PHOTOSHOP, 3DMAX, AUTOCAD gibi programları müzik ve explorer ile virüs prograı gibi aktif programlarla rahat sorunsuz çalışabilmesi önemli çok değerli yorumlarınızı bekliyorum SAYGILAR

Product Name HP Pavilion dv6830us Entertainment Laptop Computer
    Built-in Devices Wireless LAN antenna, Stereo speakers, Bluetooth antenna
    Screen type High-gloss/Anti-glare screen, Wide-screen
    Wireless capabilities 802.11g, 802.11b, Bluetooth
    Processor Intel Core 2 Duo T5550/1.8 GHz
    Multi-Core processor technology Dual-Core
    64-bit processor Yes
    Data bus speed 667 MHz
    Cache Memory 2 MB L2
    RAM Installed Size 3 GB/4 GB (maximum
    RAM Technology DDR2 SDRAM
    RAM form factor SO DIMM 200-pin
    Storage Controller/Serial ATA Interface Serial ATA-150
    Hard Drive 250 GB - Serial ATA-150 - 5400 RPM
    Hard drive type Portable
    Optical Storage Type DVD±RW (+R DL)/DVD-RAM
    Disc Labeling Technology LightScribe Technology
    Supported flash memory cards MultiMediaCard, Memory Stick Pro, Memory Stick, SD Memory Card, XD-Picture Card
    Display Type 15.4-inch TFT active matrix
    Display Maximum Resolution 1280 x 800 (WXGA
    Graphics Processor/Vendor Intel GMA X3100 Dynamic Video Memory Technology 4.0
    Audio output type Sound card
    Audio Output Features Altec Lansing speakers
    Audio Input Microphone
    Camera Type Integrated
    Input device type QuickPlay, Keyboard, Touchpad
    Modem Fax/modem
    Maximum transfer rate 56 Kbps
    Data link protocol Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Bluetooth
    Expansion Slots Total (Free) 1 (1) x ExpressCard/54, 2 (0) x Memory - SO DIMM 200-pin
    Interfaces 3 x Hi-Speed USB - 4-pin USB Type A, 1 x Microphone - Input - Mini-phone 3.5 mm, 1 x IEEE 1394 (FireWire), 1 x Display/video - S-video output, 1 x Network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45, 1 x Display/video - VGA - 15-pin HD D-Sub (HD-15), 1 x Headphones - Output - Mini-phone stereo 3.5 mm, 1 x Remote control - Infrared, 1 x Docking / port replicator, 1 x Modem - Phone line - RJ-11
    Power device form factor External
    Battery 1 x 6-cell Lithium-ion
    Operating System Provided Microsoft Windows Vista Home Premium
    Software Microsoft Internet Explorer, Microsoft Works, HP QuickPlay Software, HP Total Care Advisor, Adobe Acrobat Reader, Microsoft Office 2007 Student and Teacher Edition (Trial), Muvee autoProducer, Norton Internet Security 2008 (60 days subscription), CyberLink DVD Suite, AOL, HP Photosmart Essential
    Dimensions 14.1 x 1.7 x 10.1 inches
    Weight 6.2 lbs

2. karaf

karaf Yeni Üye

Lütfen tamamı büyük harflerle mesaj yazmayınız.
    Tavsiye bölümüne yazmanız daha uygun olacaktır.

Yorumum: Kanımca ekran kartı dahili olduğundan, saydığınız programlar için yüksek performans alamazsınız. İşlemcide orta seviye diyebileceğimiz bir model, saydığınız programlarda sorun çıkarmaz.

3. faruk55

faruk55 Yeni Üye

sitede yeniyim kusura bakmayın ...
    yorumunuz için çok teşekkür ederim... ekran kartını takabilmek gibi bir olanağı varmıdır acaba ? bu makinayı 1400 TL e alıyorum fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz ? bu paraya daha iyi önerebileceginiz bir pc varmı ?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bu bilgisayar için 1400 lira fazla bence. artık eskiyen bir model

Sayfayı Paylaş