Hp Pavilion dv6805et vista

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ScapeGoaT tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ScapeGoaT

ScapeGoaT Yeni Üye

arkadaşlar meraba...uzun uğraşlar sonucu recovery yapamayınca vista ultimate kurdum pc me...artık herşey güzel...sadece 2-3 sorunum var....hp remote control bulamıorum....sonra bide yardımcı işlemci ve smbus denetleyici tanıtmam gerek.galiba çipset driver yüklemem lazım..düğer herşeyi hallettm...laptopu ilk aldığımda parmak izi okuyucu program vardı orjinal olan...ona sahip olan varsa bana yolalyabilirmi...bu verisoft beni çok sarmadıda...güzel deil çok...birde bana eğer orjinal alındıında yedekleyen varsa programları yollayabilirmi....çok ihtiyacım varda....quick play lazım birde bana vista için hepsi

2. ScapeGoaT

ScapeGoaT Yeni Üye

NERDE bu insanlar ya...3 tane konu açtım şimdiye kadar kimse cvp yazmadı nasıl forum bu ya:s...hiç yardımcı olan yok:S

3. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

fingerprint yazılımı ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp35501-36000/sp35640.exe
    fingerprint driver ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp35501-36000/sp35583.exe
    quickplay ın rapid'den linki vardı ama suan bulamadım bulunca yazarım
    smsbus denetliyicisi chipsettir bulamazsan güncelleştirme yaptıgın zaman bile vista bulup kendi yüklüyo zaten.Ayrıca format atmadan c altındaki driver klasorunu yedekleseydin tüm driver ve yazılımların setup ını yedeklemiş olucaktın yani suç sana cvp yazmayanlarda değil arkadaşım sende :D

4. ScapeGoaT

ScapeGoaT Yeni Üye

kardeş tmm bunları bende buldum sen siteden vermişin zaten....bende yedeklemediğim için istedim zaten...yedeklemedim çünkü recovery cd vardı.ama recovery yapmadı pc.ona güvenmiştim.bna remote control driver lazım.vistanın..acill

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu sitede kimse kimseye yardımcı olmak zorunda değildir. Bu kurallarımızda da açıkca yazar.
    site-kurallari.php

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş