HP Pavilion DV6640ET (GV257EA) için XP Driverları

Konu, 'Hp Notebook' kısmında johndazake tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. johndazake

johndazake Yeni Üye

Arkadaşlar bugün HP Pavilion DV6640ET (GV257EA) ürününü aldım. Ram 1gb. Baktım Vista yavaş kalıyor. Sildim.
    XP'yükledim. Lakin hiçbir driver'ını bulamıyorum. Nereden bulabilirim. HP'nin sitesinden adamlara da mesaj yolladım bakalın ne cevap yazacaklar. Yarın da teknik servislerini arayacağım.

2. serifdurdu35

serifdurdu35 Yeni Üye

onların hiç bir yardımı olmuyo. ben en az 5 defa yolladım ama bi sonuç çıkmadı. en sonunda ooabilecek driverların adreslerini yolladı ama onlardan da bir sonuç alamadım

3. icedream

icedream Yeni Üye

arkadaşlar bende aynı sorunla uğraşıyorum. adamlar yardımcı olmuyorlar hiçbir konuda. bulursam buraya eklerim.

4. tunsa84

tunsa84 Yeni Üye

bende şu dk itibaren xp driveri arıyorum ama 6500 serisi için verilmiş deniyeceğim olursa bilgi veririmm :geek:

5. by-baris

by-baris Yeni Üye

6. only2960

only2960 Yeni Üye

arkadaşlar ben de dv6640et aldım ve tüm xp driverlerini yükledim
    bu 1 günümü aldı.. ilkj önce sakaya teşekkür ederim, çok yardımı oldu bu sitede dv6000 adlı forumdaki tüm driverler uyuyor ve sadece ethernet kartı için aynı forumda verdiğim adreste ki yerden orjinal xp etherner denetleyiciyi yüklersiniz tam adı: rtl8111b/8168b.. kolay gelsin

7. only2960

only2960 Yeni Üye

galiba saka tekrar güncellemiş tüm driverları da dv6000 adlı forumda vermiş hepsi denendi ve uyuyor hatta networkte güncellenmiş oda artık oluyor.. daha ne denirki eline sağlık saka.. saygılara..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş