HP Pavilion DV6570et XP Sürücüleri

Konu, 'Hp Notebook' kısmında xcodex tarafından paylaşıldı.

1. xcodex

xcodex Yeni Üye

HP Pavilion DV6570et XP Sürücüleri Paket halinde aşağıda verilmiştir.
    Sürücüler tarafımdan hazırlanmış, yüklenmiş ve sorunsuz bir şekilde kurulmuştur.
    Sorun yaşamamak için LÜTFEN yükleme yönergelerine dikkat ediniz..

File: DV6570et.part1
    http://rapidshare.com/files/114476954/D ... .part1.rar

File: DV6570et.part2
    http://rapidshare.com/files/114479858/D ... .part2.rar

File: DV6570et.part3
    http://rapidshare.com/files/114473682/D ... .part3.rar

File: DV6570et.part4
    http://rapidshare.com/files/114474279/D ... .part4.rar

Yükleme Yönergesi
    -------------------------

Ses kartı sürücüleri
    --------------------------------------
    1. Ses yaması: Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio
    2. Ses sürücüsü: Conexant High-Definition Audio Driver

Ses Kartı kurulumu:
    -----------------------------------------
    + sp32823.exe isimli ses yamasını kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.
    + Ses kartı sürücününü bir yere açın.
    a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.
    b- Audio device on High Definition Audio Bus ya da Conexant High Definiton Audio seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.
    c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.
    d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.
    e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.
    f- Gelen listeden Ses oyun kontrollerini seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.
    g - Sürücü adresi olarak zipi açtığınız yeri gösterin ve tamam deyin.

Modem Sürücüsü:
    --------------------------------------
    Conexant HDAUDIO Soft Data Fax Modem with SmartCP Driver dosyayı kurarken hata mesajı alabilirsiniz. Bu durumda;
    a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.
    b- Audio device on High Definition Audio Bus seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.
    c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.
    d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.
    e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.
    f- Gelen listeden Modem'i seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.
    g- sp33050.exe dosyası, herhangi bir değişiklik yapmazsanız içindekileri C:\swsetup\sp33050 klasörüne genişletir. Buraya açtıysanız disketi var seçeneğinde hedef olarak burayı gösterin ve tamam deyin.

Detaylı Anlatım için daha sonra düzenlenecektir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
    --------------------------

Aile : Pavilion DV6570ET
    İşlemci Cinsi : AMD Turion
    İşlemci Hızı ( MHZ) : TL-60: 2000 MHz (512*2 KiB L2-Cache) -35W
    Ön Bellek : 512kb
    Bellek (MB) : 1024-MB DDR2 (512+512) 667 MHz
    Maksimum Bellek ( MB) : 2048 MB DDR SDRAM (533mhz)
    Sabit Disk ( GB) : 160G 5400RPM
    Ekran Boyu ( Inch) : 15.4"
    Ekran Tipi : TFT WXGA (PARLAK)
    Ekran Çözünürlüğü : 1280 dpi x 800 dpi
    Disket Sürücü : Yok
    Optik Sürücü : DVD-RW (+/-)
    Ekran Kartı : Nvidia GeForce Go 8400M 256MB Turbocache
    Ses Kartı : 3B sound Blaster Pro 16 bit
    Faks Modem : 56K
    Network Kartı : 10/100 Mb Onboard
    Klavye : Q Türkçe
    Mouse : Touch Pad
    Pil Tipi - Ömrü : 6 Hücreli
    Ağırlık (kg) : 2.9 kg
    Wireless : 802.11a/b/g
    Bluetooth : Var

2. djneca

djneca Yeni Üye

arkadaşım ben bu linkleri rapid share den indiremiorum karakter sayısı en fazla 4 tane olabilio ama burda 7 karakter felan çıkıo bunun bi çözümü var mı?

3. djneca

djneca Yeni Üye

bana lazım çünkü 6570 driverları leptopma kurmam lazım bi işe yaramıo çünkü cvp yazarsan sevinirim şmdiden teşekkürler...!

4. xcodex

xcodex Yeni Üye

Sürücüler DIRECT DOWNLOAD a çevirilmiştir, Free olarak dahi beklemeden indirme yapabilirsiniz.

5. djneca

djneca Yeni Üye

şimdi indiriyorum kardeşim şimdiden teşekkürler...

6. djneca

djneca Yeni Üye

kardeşim indirdim gerçekten çok teşekkür ederim herhangi bi aksilik yaşarsam sana danışabilirmiyim...! teşekür ederim.

7. xcodex

xcodex Yeni Üye

Bu başlık altında herşeyi danışabilirsiniz.

8. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

arkadaş ben bayaaı bi derte girdim ya yardımcı olurmusun ?

anlatayım...
    şimdi ben arkadaş istedi diye vista yı xp cd sinden formatladım mavi ekranda harddisk bölümledim ama recovery e dokunmadım bile sonrada c yi 2 ye böldüm ve c ye xp kurdum. daha önceden pavilion 6000 serisi driver ları vardı onlar uyşmadı. dedim vistaya f11 den recovery ile döneyim. bi de baktık f11 tuşu recovery yi açmıo diğer f tuşlarıda başka şeylere gidio. neyse. recovery meğer harddiskte e kısmı olmuş sonra eski haline dönsün diye bidaha format attık ve sözde c ye xp kurdum bu kezde windows d dizininde ve recovery olan kısım da c ye geçmiş. şu an driverları çekicem kesin çalışıo hepsi diyorsan. Fakat windowsun olduğu dizini Recovery bölümünü silmeden nasıl c yaparım?

9. xcodex

xcodex Yeni Üye

1. Xp kullanmak istiyor iseniz hiç tereddüt etmeyin bizzat kendim defalarca yükledim , yukleme talimatlarına uyunuz hicbir sorun yok, XP ye merhaba deyiniz.

2. Hdd nin bölümlerini iyice karıştırmışsınız, benim size tavsiyem hdd yi komple silin, keyfinize göre 2 ye 3 e bölün ve xp yi c ye kurun, şayet ileride VISTA yüklemek ister iseniz, yapmanız gereken VISTA dvd sine ulaşmak bu da çok kolay hatta sitesinden bile indirilebilir, vista sürücülerini ise o zaman ararsınız.. Hatta o zaman yardımcı olmaya çalışırız..

10. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

arkadaş teşekkürler bilgilendirmen için ben birazdan indircem de laptop benm diil bi arkadaşın ve artık formatlanmış oldu üsteik orjinal vistasının recovery dvd leri oluşmamıştı. onu silemem şu an ama sen eğer diyosanki çook yaptım diye bir bir yazanları uyguluycam fakat bu forumda başka bi mesajda daha bu laptop için xp kurmak diye bi bölüm var orda anlatım var???

Bi farkı varmı senn anlattınla bunun???

hp-f5/hp-pavilion-dv6570et-gp625ea-laptop-hakkinda-hersey-t2292.html

11. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

hocam eğer yapamayanlar varsa size bi tavsiyem var oda aynı laptoptan sizde varsa vindowsu kurup tüm driverları yükleyince acronis ile image ini alıp nette onu paylaşın derim...

12. xcodex

xcodex Yeni Üye

Ben buradaki sürücüleri kurdum sorunsuz , bu konu ile bahsettiginiz konu birlestirilecek zaten..

13. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

hocam indiriyorum şu an kafedeyim. okulda rapid kapalı olduğu için...

deneyecem aynen yazılı olanlar gibi...

14. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

hocam ilk part indi içindekiler ALTTA RESİMDE OLANLAR KALANLAR diğer partlardan çıkacak dimi

15. xcodex

xcodex Yeni Üye

Toplamda 316mb rarlı dosya açınca daha fazla tabiki çıkacak..

16. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

arkadaş akşam bayaa bi uğraştım sadece bluetooth ve ethernet yüklendi diğerlerinde sonanım uyumsuz falan diyip duruyor bide ses kartı falan 1-2 diye ayırdıklarında ayrıntısına kadar takip ettim yükleme adımlarını verdiğin ismde dosyalar var ama sonları .inf uzantılı olan dosyaları bulamadım. yok maalesef .inf uzantılı dosya. bide bi driver da da bayağı bi dosya eksik. data1 dizininde eksikler var diyor.

başka bir xp kurup güncelleştirmeleri olan onda deneyecem.

17. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

Diğer konunuzdaki paylaşımdan gelen smart audio sayesinde ses kartı çalıştı fakat nvidia 8400 setup ında donanımınıza uygun driver bulunamadı uyarısı almaya devam ediyorum.

18. nohackmove

nohackmove Yeni Üye

Hocam şu an Tanıtılmamış 3 bi kaç temel aygıt bi tane ağ dwnwtcisi ve bi tane de bilinmeyen aygıt var ve laptopun hoparlör - kulaklık ve mikrofon bağlamak için olan çıkışları çalışmıyor maalesef. onları nasıl çalışır hale getirebilirim?

19. klavyesizkablo

klavyesizkablo Yeni Üye

Driverları bu sekilde paylasmanız cok hos elbette ama söyle bir sorun varki tek bir driver indirmem gerekiyor diyelim. Bu sebepten mükevellit driverları ayrı ayrı link olarak vermeniz veya arastırabilmemiz icin driverların marka veya modellerini paylasmanız mümkünmüdür, farklı modeller icin bu uygulama yapılmıstı cünkü indirdim kurdum. Bu konuda cok ta basarılı oldugunuzu düsünüyorum insallah bu forum alır basını gider [bravo] Bu konu biraz acil yanıt icin forum u aksam a kadar F5 leyebilirim :shock:

20. xcodex

xcodex Yeni Üye

Bu başlığını konusu incelenmektedir ve sürücüler paket halinde verilmiş ve paket içerisinde neler olduğu yazmakta, tekil isteklerin karşılanması için ayrı bir emek gerekmekte ve zaten bu konu aşağıda linkin verecegim konu ile birleştirilecek ve bunun sonucunda ise bahsetmiş olduğunuz hem tekil hem çoğul taleplerini karşılamış olacaktır...

(Not: Birleştirme için en uygun sürücülerin uygunlunluğu kesinleştikten sonra yapılmalı ki sorunsuz bir döküman olsun)

Alternatif konu
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    hp-f5/hp-pavilion-dv6570et-gp625ea-laptop-hakkinda-hersey-t2292.html

Sayfayı Paylaş