Hp Pavilion DV6500 XP Driverleri Burada Mevcuttur

Konu, 'Hp Notebook' kısmında emreaydin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emreaydin

emreaydin Yeni Üye

2. emreaydin

emreaydin Yeni Üye

Ekran Karti G86M driver kurulumu Aygıt Yöneticisinden sürücü güncelleştir dedikten sonra disketi var menusu secilip driverin olduğu dosya içerisinden tanitmak gerekiyor. ben böyle kurdum. Direk Setup olmuyor.

EKRAN KARTI http://rapidshare.com/files/90406533/8600_gt.rar

3. emreaydin

emreaydin Yeni Üye

4. emreaydin

emreaydin Yeni Üye

Arkadaslar dosyalari Rapid upload yapmam gerekiyordu şuan başka güvenilir upload sitesi bulamadim o yüzden. Ama Araştırıyorum ücretsiz bir Upload serv. bulursam Buradan Linkleri yenilicem.

5. seyfettin48

seyfettin48 Yeni Üye

selamlar sizlere hepinize teşekkürler kolay gelsin

6. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

DV6000 SERİSİ ama DV6500 yazıyor ve 6645 ET modeli ama benim problemim çözülmedi gerçekten modellerimiz uyuyorsa nasıl yaptın anlatırmısdın

7. casuals

casuals Yeni Üye

uzaktan kumandayı kullanamıyorum bunun için hangi driver lazım? yardımcı olabilirmisin

8. Davidoff

Davidoff Yeni Üye

casuals

Quick Launch Button u yükle sonrada Quick Launch Playeri yükle. Kumandanı kullanabilirsin. kolay gelsin.

9. emreaydin

emreaydin Yeni Üye

Hangi sürücüde problem yaşıyorsunuz?

10. emreaydin

emreaydin Yeni Üye

Bu Sürücüleri Ben 5.kez HpDV6500 Serisine Kuruyorum ve gerekli bütün testleri yapıyorum hiçbir problem yok Sadece Yapmanız Gereken Ekran kartı ve Ses Kartını tanıtırken Disketi var diyerek tanıtmak gerekiyor Ses driverinin önce Ses yamasını kurup tanıtıyoruz bu kadar.

11. scoutgaia

scoutgaia Yeni Üye

arkadaşım driverler işime yaradı teşekkür [alkis]

12. emreaydin

emreaydin Yeni Üye

rica ederim driver larda problem yaşayanlar yazabilir elimden geldiğince yardimci olurum...

13. dogubex

dogubex Yeni Üye

ses kartını tanıtamadım hangi yamayı istior biraz detaylı açıklarsan sevinirim

14. ergink

ergink Yeni Üye

dv6626us modeli webcamı otomatik tanıdı. bakalım diğerleri sorun çıkartacakmı :(

15. ajnanyetim

ajnanyetim Yeni Üye

arkadaşlar ben bu linkleri açamıyorum

16. The Wind

The Wind Yeni Üye

Önce biraz sorunu açın:) Nasıl açamıyorsunuz?Linkler çalışıyor gördüğüme göre.

17. ajnanyetim

ajnanyetim Yeni Üye

ses ve ethernet kartını indirmek için tıkladığımda gelen ekranda free tıklıyorum karşıma gözat upload penceresi çıkıyor download penceresi çıkmıyor o yüzde indiremedim

18. yedekanahtar

yedekanahtar Yeni Üye

arkadaşlar ethernet i kuramıyorum tanımıyo hiç biri dv6500

19. hsaglam79

hsaglam79 Yeni Üye

öncelikle emgineze saglık emeğinize sağlık
    yalnız ürünün birde 6645et modeli var onun chipset nforce 630 wireless broadcom
    hp nin sitesinde sp33411 chipset driveri etherneti tanımıyor ama
    sp36684 broadcom wireless diriveri hpnin sitesinde search ettirin

20. yusufseydan

yusufseydan Yeni Üye

bende xp kurdum ve sizin verdiginiz tüm driverleri cd var diyede gösterdigim halde 3 tane driver soru işareti olarkl duruyor sanırım beceri meselsi ama yapamdık işte

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş