HP Pavilion DV6354EU Wireless Driver Sorunsalı

Konu, 'Hp Notebook' kısmında Soundcraft tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Soundcraft

Soundcraft Yeni Üye

Merhabalar. Sitede yaptığım aramalar ve incelemeler sonucu HP DV6354EU model Notebook'a XP kurdum ve Wireles hariç tüm driverleri tanıttım. Driverler için bu sitedeki linkleri denedim bu modele uygun bulamadığım için everest raporlama ile donanımlaın üretici adreslerinden tüm driverleri kurdum ve sounsuz çalışıyor.

Ancak Nvidia chipseti kurana kadar ağ bağlaştırıcıları yoktu. Kurduktan sonra ethernet bağdaştırıcısı geldi ama Wieles bağdaştırıcısı halen yok. HP nin HP Pavilion dv6354eu Notebook PC için olan sitesindeki Broadcom Wireless LAN Driverini kurduğum halde bağdaştırıcıyı göremiyorum ve dolayısıyla çalışmıyor.

Bunun bir çözümünü yada önerisi olan arkadaşlar arsa fikir ve desteklerini bekliyorum..

Edit : Ayrıca birkaç defa format atıp tekrar farklı CD lerden kurmama rağmen her kurulumda 1394 Bağdaştırıcısı çalışmıyor ve Sarı ünlem işareti kalkmıyor. Bir bağlantısı varmı bununla çözemedim..

Everest Donanım Raporu

Edit 2 :Kuralların neresinde hata yaptım okuduğum halde bilmiyorum. Eğer raporun eksikliği ise kurallarda onuda ilave ediyorum.

Yinede eğer kurallara uygun değilse canınız sağolsun silebilirsiniz.

Tekrardan teşekkür ederim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İletinizi kurallarımıza uygun hale getiriniz. Aksi halde silinecektir.
    site-kurallari.php

3. aerumit

aerumit Yeni Üye

merhaba bende de aynı model notebook var geçen sene almıştım. şimdi de XP pro yükledim fakat driverlerini bi türlü bulamadım. bulduğum driverler de yükleyince hata verip yüklenmiyor. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ler....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş