HP PAVİLİON DV6007EA (3 SİNYAL SESİ)GÖRÜNTÜ SORUNU

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ercan_clk tarafından paylaşıldı.

1. ercan_clk

ercan_clk Yeni Üye

[imdat] selam arkadaslar elimde hp dv 6007 ea serisi notebook var görüntü gelmiyor bundan önce 3 kere sinyal sesi geliyor.birinci uzun calıyor diğer ikisi kısa.ne olabilirr arkadaslar yardım eden olursa sevinirim.hp nin teknik servisini aramak istemiyorum o ona yönlendiriyor o ona derken ugrasmak istemiyorum.su anda notebooku en sade sekile getirdim anakartı söktüm dısarıda.hiç bir sey baglı değil birtek mönitör takılı birde acma kapama paneli [imdat]

[bravo] ilgilenen arkadaslara şimdiden çok çok tesekkürler [flowers]

2. ercan_clk

ercan_clk Yeni Üye

[imdat] arkadaslar yardımmm [imdat]

3. TRescon

TRescon Yeni Üye

Cİhazının ekran kartı arızalı ama HP Pavilion notebooklarda ekran kartı anakartın üzerinde tümleşik olduğu için anakartının değişmesi gerekiyor. Hp Onarım Merkezine göndermesi tavsiye ederim. Garantisi yok isede gönder fiyatı ortalama eğer açarken diğer parçalarına zarar vermediysen Anakart için 300$ + KDV ve 20$ + KDV işçilikte alıcaklardır.

Bu fiyat uygun değilse anakartını onaran teknik servirsler var ama onlarda bu fiyatın tam olarak emin olmasamda 3'te 2'si kadarını senden isticeklerdir.

4. selimhann

selimhann Yeni Üye

Arkadaslar bende de aynı model laptop benım sorunum kulaklıktan ses gelıyor ama dısarıya ses gelmıyor arkadaslar kafayı yemek uzereyım nolur yardım edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. kurt5283

kurt5283 Yeni Üye

harıka:):):):)

6. esinpiri

esinpiri Yeni Üye

arkadaşlar notebook ile ilgili her türlü problemlerinizde yardımcı olabiliriz 216 388 44 42 (universalnotebook)

Sayfayı Paylaş