HP pavilion DV6000 ( dv6765eg ) XP driver yardım.

Konu, 'Hp Notebook' kısmında corazon tarafından paylaşıldı.

1. corazon

corazon Yeni Üye

S.A arkadaşlar. bende HP pavilion dv 6000 ( model : dv6765eg ) var. vista dan xp cevirdim ama driverlerini tam bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim . teşekkürler. chip set ile ses kartı modelleri . ekran kartını kendim yükledim. bu ikisinde ve diger diverlerde yardımcı olursanız sevinirim.

Ses Bağdaştırıcı Conexant Cx20561 @ nVIDIA MCP65 - High Definition Audio Controller
    Anakart Çipseti nVIDIA MCP65M, AMD Hammer

2. ewre52

ewre52 Yeni Üye

hangi sürücüler eksikse, aygıt yöneticisinden sağ tıklayıp ,özellikler ,ayrıntılar yapıp, oradaki kodlarını buraya yazar mısın

3. corazon

corazon Yeni Üye

driverleri bulamadıgım için xp ceviremedim . ben HP nin sitesinden link vereyim VİSTA driverleri var orada diverlerin ismi yazıyor. bana xp driverleri lazım sitesine koymuşlar ama bir kaç driver hepsi yok . yardımcı olursanız sevinirim. tşkrler.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... ct=3653464

4. corazon

corazon Yeni Üye

everest ultimate programı ile sistem özelliklerini kaydettim bir bakarsanız sevinirim driverlerin ismi yazıyor. aşağıda link'e yükledim...

Ekli Dosyalar:

5. corazon

corazon Yeni Üye

S.A çok çok teşekkür ederim ilginizden dolayı allah razı olsun. hayırlı bayramlar...

6. zigzawor

zigzawor Yeni Üye

Arkadaşlar merak ettiğim bi konu var forum başlıklarının ekseriyeti driwer sorunları ile ile ilgili ancak ben hp nin anasayfasına girdim ve sürücüler kısmına pc mim modeli yazınca tüm driwerları cıkıyor..mutlaka biliyorsunuzdur ama neden hp nin sitesini kullanmıyorsunuz..

7. corazon

corazon Yeni Üye

s.a arkadaşım haklısın HP sitesinde var ama dikkat edersen HP dv 6765eg modelinin XP driverleri yok. onun için yardım sitedim . :)

Sayfayı Paylaş