HP PAVİLİON DV6000 ACİL YARDIM LUTFEN..

Konu, 'Hp Notebook' kısmında cursedbabe tarafından paylaşıldı.

1. cursedbabe

cursedbabe Yeni Üye

ARKADASLAR HP NIN KENDİ SİTESİ OLSUN VE ARKADASLARIN VERDIGI LİNKLER OLSUN İNDİRMEDİGİM DRİVER SETUPİ KALMADİ..
    AMA BİRTURLU TAM OLARAK YAPAMADİM ORDAN BURDAN BULDUKLARİMLA BUYUK BİR KİSMİNİ BİTİRDİM AMA SU 3 UNU HALLEDEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM..
    1-) ETHERNET DENETLEYICISI ( Hp nin sitesinden indirdigim nvdia network kontroller kuruluma baslarken erisim engellendi diyip hata veriyor kurmuyor )
    2-) HİGH DEFİNİTİON AUDİO VERİ YOLUNDAKİ SES AYGITI
    3-) HİGH DEFİNİTİON AUDİO VERİ YOLUNDAKİ MODEM AYGITI ( Ve aygıt yöneticisinde soru isareti olarak bu ikisi cikiyor.. ses kartını birturlu tam yüklüyemedim nerden ne indirdi isem.. )

Yardımlarınız icin simdiden tsk ederim..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bilgisayarınızın tam modeli nedir?
    Altında yazar

3. cursedbabe

cursedbabe Yeni Üye

Kardes Ekranın ustunde dp pavilion dv6000 yaziyor ama biosa girdim dv6500 yapıyor yinede butun driverlerini buldum tek ethernet kaldi gozunu seveyim sunu bi hallet etherneti sekilden sekile girdim olmuyor :((

4. cursedbabe

cursedbabe Yeni Üye

Diger yerde yazdigin hp pavilion dv6500un de ethernet driverini indirdim oda olmadi ..

5. cursedbabe

cursedbabe Yeni Üye

( mert41 » 02 Nis 2008, 00:08
    ARKADAŞLAR UZUN UĞRASLARDAN SONRA DV6500 NOTEBOOK ETHERNET KARTI VE SM BUS DRİVERİNİ BULDUM EVEREST PROGRAMI İLE CİPSETİNİ ÖĞRENDİĞİM DRİVERİN ÇOGUNUZUN İŞİNE YARAYACAGINI DÜŞÜNÜYORUM AŞAGIDAKI LİNKTE Europe DOWNLOAD A TIKLAYIN mcp65 ETHERNET DRİVERİ VE SM BUS DRİVERİNİ YÜKLEYİN GEÇMİŞ OLSUN :)COK SUKUR
    http://www.gigabyte.com.tw/Support/Moth ... ileID=3507 ))

TAMAMADIR ARKADASIM SONUNDA BULDUM BU mert41 Arkadasımızın yazdıgında cıktı saolsun..

6. Radyasyon1940

Radyasyon1940 Yeni Üye

merhabalar benim sorunum dv 6000 olan laptopumu xp e çevirdim modeli dv6654us sitenizden bazı driverleri buldum yükledim uydu teşekkür ederim ancak web camera ve conexant high definition audio driver bus aygıt yöneticisinde ünlem işaretli görünüyor çok uğraştım aradım nette bulamadım bana yardımcı olacak ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ayrı konu açma gereği duymadım aynı sorun sayıldığı için burdan yazdım umarım en kısa zamanda cevaplanır saygılar

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

8. Radyasyon1940

Radyasyon1940 Yeni Üye

ses kartını halletim çok teşekkür ederim ama camera kaldı :( ilginize çok teşekkür ederim saygılar

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

10. Radyasyon1940

Radyasyon1940 Yeni Üye

olmadı :( çok teşekkür ederim yardımlarınıza artık pes edecem aramaktan yoruldum :(

Sayfayı Paylaş