HP Pavilion DV6000 6645ET serisi çöok önemli

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ByKARANLIK tarafından paylaşıldı.

1. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

arkadaşlar ben hp müşteri hizmetleriyle görüştüm ve bana kesin olmamakla birlikte driver olarak şu listeyi verdiler
    umarım birilerin işini görür ben bugün deneyecem sonucu size yazarım.

sırasıyla şunları yükleyin dediler

SP36492
    SP36726
    SP35810
    SP32646
    SP34200
    SP35333
    SP35444
    SP32883
    SP33413
    SP33411
    SP36684
    SP36414
    SP33890
    SP33258
    SP34796

BU DRİVERLERİ sırasıyla yükleyin dediler eğer yükler yada indirisem kesin burda yayınlayacağım çünkü ben çok zorluk çektim başkaları çekmesin.

omur51@msn.com mail adresim aynı marka modelde bilgisayar kullanıcılarıyla tanışalım sorunlarımızı beraber çözelim

2. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

olmadı arkadaşlar denedim olmadı bu teknik destek ekibide birşey bilmiyor

bu yazdıklarımda olmadı

3. llexsus

llexsus Yeni Üye

dosutm mutlaka farklı bi xp cd ile denemelisin ve güncelleştirmelerini yapman gerekiyor
    benzer driver listeleri ile defalarca kurulum yaptım
    sp 2 ve son güncelleştirmeler şart.

4. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

nasıl yapacağımı söylermisin peki xp cd si alacam lisanslı olsun diye ama ya olmazsa bu driver listesi o zaman ne yapmam gerekiyor

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Lisan ile sürücünün ilgisi olacağını sanmıyorum. Bence temiz bir xp kurulumu yapın yeni baştan.

Daha sonra bunu kurun. ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp33501-34000/sp33867.exe

Ondan sonra şunu kurun. ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp35501-36000/sp35940.exe

Masaüstünde bilgisayarım a sağ tıklayın.
    Sırasıyla Donanım -Aygıt yöneticisi'ne tıklayın.
    Burada sistem aygıtları içinde sarı ünlem işaretiyle pci device göreceksiniz.
    Üzerine sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştirin.
    Sürücüyü internetten değil bilgisayardan arayın.
    Gerekirse az önce kurduğunuz driverların olduğu klasörleri gösterin.

Ses kartınız conexant ise bu şekilde çalışmalı ya da ses kartınız başka marka.

6. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

SES KARTIM CONEXAnt high definition bundan eminim everest yalan söylemiyorsa ama bugün yeniden formatlayacam sp2 li olmasına rağmen hiç bir donanımı tanıtmadan evvell sp2 yi indirip tekrar yükleyecem ve sonra dediklerinizi yapacam bakalım nasıl olacak olursa haber veririm saka yardımlarınız için teşekkürler

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Temiz bir xp ile sata driver entegresi yapıp daha sonra sp2 kurmanızı öneririm.

8. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

sata entegresi yapmama gerek yokki xp cdsini otomatik tanıyor bende anlamadım herkes tanımıyor diye şikayetçi ama ben taktım cd yi gördü o kadar ben sonrasında zorluk yaşıyuorum

9. mcweblife

mcweblife Yeni Üye

Ben de 6645ET kullanıyorum, mail atmıştım müşteri hizmetlerine ama senin gibi tatmin edici bi cevap bulamadım. Şu an driverlarımı kurdum, sadece bir tane eksiğim var. Ama xp olduktan sonra DVD sürücümde sorun yaşıyorum, mesela 1 Gb dosya kopyalarken uygulamalar çalışıyo ama ses kesik kesik gelio, takılıyomuş gibi. Sanırım bu da o eksik driverdan. Bunun dışında başka hiçbir sorunum yok.

Aygıt yöneticisinin resmi aşağıda.
    [resim=http://img125.imageshack.us/my.php?image=aygitaz3.jpg]http://img125.imageshack.us/img125/1271/aygitaz3.th.jpg[/resim]

10. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

arkadaşlar başardım sonunda HP Pavilion DV6000 (Altında DV6500) 6645ET modeli GQ224EA Modeli bir bilgisayara XP kurdum ve sorunsuz çalışıyor Aygıt Yöneticisinde kesinlikle bir sorun kalmadı şu an işteyim ama akşam evde nasıl yaptığımı ayrıntılı bir şekilde yazacam dosayaların da tamamını ftp.htp.com ve notebook.gen.tr den buldum site yöneticileri kendileriyle gurur duyabilirler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Niğde İlinde bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olmayı taahhüt ediyorum.

11. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

driver yedeklerini de aldım ama bir daha ki formatlamada tekrar kurabilirmiyim diye şüphe duyuyorum driver magician ile yedeklerini aldım ama sanıyorum setup dosyaları olmadığı için oyun oynamakta sorun yaşayabilirim ses olayınıda disketi var deyip windows un kendi driverlarından tanıttım ses kaliteli olmasada çalışıyor ama zorla tanıtma yöntemi sağlıklı değil biliyorsunuz bazen donanıma zarar verebiliyor yine de son sözü saka söylesin

12. saitbalci

saitbalci Yeni Üye

Dostum su pavilion 6645et driver lerini bana mail atabilirmisin birde nasıl yaptın onu söyleyebilirsen cok sevinirim ****mail adresi silindi******

13. d_net

d_net Yeni Üye

arkadaşlar 2 3 gundur sıtede takıp edıyorum bu konuyu ile ilgili ama biri sata drıverini vermemiş :S ya harbiden sata driveri istiyor notebook ve ne kendı sıtesınde nede coklu sata drıverlerı görüyor bana sata driverini vere bilck biri varmı acaba ?

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

sitemizde en az 100 konu sata sürücülerinin olduğu sayfaya bağlantı veriyor.
    Notebook genel bölümünde ise 1000 den fazla mesaj yazılmış bir sata sürücüsü konusu var.
    Birazcık arayalım. Arama motorunu kullanalım.

15. enes1907_

enes1907_ Yeni Üye

Hp Pavilion Dv6000 6645ET Format ve Driverları Tanıtılır Sorunsuz şekilde TEslim Edilir..! Mür.. 0538 988 81 49
    İstanbul / B.paşa

16. Olcays1

Olcays1 Yeni Üye

Sayfayı Paylaş