hp pavilion dv6 1330et

Konu, 'Hp Notebook' kısmında n39y3k tarafından paylaşıldı.

1. n39y3k

n39y3k Yeni Üye

arkadaşlar bu gün hp pavilion dv6 1330et model note book aldım falat üzerinde win 7 var ben xp kurmaya çalışıyorum ama mavi ekran hatası veriyor bunun için bi yardımcı olsanız

2. n39y3k

n39y3k Yeni Üye

arkadaşlar yokmu yardımcı olcak bi arkadaş gerçekten çok ihtiyacım var

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. semihozdurak

semihozdurak Yeni Üye

hp pavilion dv6 1330et laptop aldım, XP yüklemeye çalışıyorum, çoğu kez denedim sizin tarif ettiğiniz gibi, fakat sürekli aynı hatayı alıyorum..
    kur dosyalarını yükledikten sonra, mavi ekranda "durdur" hatası alıyorum..
    "bu hatayı ilk kez görüyorsanız yeniden deneyin eğer yine bu hatayı alırsanız virüs taramasından geçirin" vs vs vs..
    yardımcı olacağınızı umuyorum..
    saygılarımla..

5. afix

afix Yeni Üye

aynı dertle uğraşıyoruz raid driverını bulup xp cd sine entegre etmen lazım

6. semihozdurak

semihozdurak Yeni Üye

denedim nlite adlı programla entegre etmeye çalıştm fakat yine aynı hatayı aldım, biyerde yanlış yaptm mtlaka :/

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Başka bir xp cdsi ile denemnizi öneririm

8. digi65

digi65 Yeni Üye

arkadaslar benımde dv6 1330 et leptobum var xp yukledım ama wireless ve bı kac driverini bulamadım tekrar win7 dondum. kendı sıtesınde bıle yok driver.. yuklesenız bıle driverlar sıkıntı verecektır..

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba şu konudaki sürücüleri denediniz mi?

hp-notebook-f5/hp-pavilion-dv6-1300-windows-7-li-notebooklar-hk-hersey-t9860.html

Deneyip sorun yaşarsanız o konuda yazın, yardımcı olmaya çalışalım.

10. karmedon

karmedon Yeni Üye

arkadaşlar benim hp pavilion 1330et laptopum var üzerinde win 7 kurulu ama bitane driverini bulamadım aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak görünüyo ama hiçbir driver olmuyo kart okuyucu falan değil yani herşeyi denedim ama olmuyo sizce ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim??

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

O aygıta sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimliklerine girip çıkan kodları buraya yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş