hp pavilion dv6-1146et xp mi windows 7 mi kurayım

Konu, 'Hp Notebook' kısmında GÖKÇEE tarafından paylaşıldı.

1. GÖKÇEE

GÖKÇEE Yeni Üye

Merhabalar benim hp pavilion dv6 1146et bilgisayar kullanıcısıyım.. sistemimde vista home yüklü.. Ama ben memnun deyilim. xp veya windows 7 geçmeyi düşünüyorum. Bilgilerinize baş vurucaktım.. sizce hangisine geçmeliyim ? birde vistayı bilgisayardan komple kaldırılamıyormuş doğrumu.. ben vistadan kurtulmak istiyorum kesinlikle.. yardımlarınıza ihtiyacım var

saygılar... :

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sizin için windows 7 kurmak daha kolay olur

3. GÖKÇEE

GÖKÇEE Yeni Üye

sayın yöeneticim peki 32 bitliyimi yoksa 64 bitliyimi kurdurayım.. bide sayın yöneticim drevlerini bulabilirim deyilmi .. örneğin parmak okuma gibi .. Valla cok hızlı cevap yazıyorsunuz :)

4. GÖKÇEE

GÖKÇEE Yeni Üye

özür dilerim bişey sormayı unuttum.. şuan dediğim gibi vista home kullanıyorum. yaklaşık 180 gb boş alanım olmasına rağmen klasör açtığımda cok yavaç içeriğini görüyorum. mesela bir klasör açtığımda o klasörün içinde bulunan yeşil rengli şey adres çubuğunda cok geç doluyor ve zor acılıyor.. dizin oluşturma aygıtıda çalışmıyor. bilgisayardan biraz anlarım her türlü bakımı yaptım.. birleştirme yaptım gereksiz dosyaları sildim ama bütürlü düzelmedi cok zor durumdayım. yurt dışında olduğum içinde türkçe bilen fazla kişiyok ve servise götüremiyorum umarım derdimi acıklaya bilmişimdir zamanınızı aldığım için özür diierim ...

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Büyük ihtimalle sürücü sorunu yaşamazsınız. www.hp.cpm.tr de dv6-1300 serisi notebookların windows 7 sürücüleri size de uyacaktır.

Sayfayı Paylaş