Hp Pavilion dv5 bluetooth sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ger1 tarafından paylaşıldı.

1. ger1

ger1 Yeni Üye

Arkadaşlar ben 15 eylülde driver scannerla bi tarama yaptım driverlarımı ve bluetooth vardı bende indirdim ve kurdum..Adı WIDCOMM bluetooth indirm kurdum ama çalşmadı eskiden bluetoothum sornsuz çalşırdı ama şimdi artık çalşmıyor.yani bilgsyardan dosyaya sağ tıklayıp gnderden bluetoothu seçip gnderyordum ama artık bluetooth gzükmüyor..sistem geri yklemeyle 14 eylülü seçtm ama easki bluetoothumu alamadım..ne yapmam lazım??

bilgisyarrım hp pavilion dv5 laptop..bluetooth aygıtı takmadan bluetoothu kullnabliyorum..eski bluetotohumu nasıl alablirm şimdden teşekkrler acil yardm!!

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

recovery dvd lerinizi oluşturun. bilgisayarınızdaki bilgileri başka yere yedekleyin. sonra recovery yapın. bilgisayar ilk günkü haline geri döner.

3. ger1

ger1 Yeni Üye

recoverd dvd lerini olşturmak için benim dvd almam lazım dimi?birde bu dvdlere sadece resim müzik video gibi şeyler yükleniyor vede bu bilgisayarmdaki bilgileri nasıl yedeklicem?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

boş dvd alacaksınız tabiki. bu dvdlere hp nin recovery programı sistem dosyalarını, işletim sistemini vs koyacak.

bilgisayarınızda bulunan mp3, dosya vb kişisel bilgi ve belgelerinizi bilgisayarın dışındaki usb bellek, hard disk dvd vb yerlere kopyalamaya yedekleme diyoruz.

5. ger1

ger1 Yeni Üye

teşekkürler bir sorum daha olcak bu wirlessımızı tekrardan mı bilgisyara tanıtmak zorunda kalacağız?yani fabrika ayarlarına döndükten sonra tekrardan mı tanıtcaz yoksa grek yok eskisi gibi bişi yapmadan interenete girebilicekmiyiz?

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

recovery yaptığınızda bilgisayarınız ilk açtığınız hale döner. Yaptığınız bütün ayarlar silinir.

7. ger1

ger1 Yeni Üye

kötü o zaman çünkü wirelessımıza ait hiçbişi yok şifremizi falanda bilmiyoruz sadece elimzde ttnet in verdiği bilgiler var.başka b yolu yokmu bu eski bluetotothun geri gelmesinin?

8. ger1

ger1 Yeni Üye

Sistem geri yüklemeyle 5 gn öncesine aldım ve snrada yüklediğim wıdcomm bluetoohu sildim eski bluetoothum n simgesi ve kendisi eski yernde geri geldi ama şimdide açılmıyor aygıt bulmuyor yani dosya gnder diorum ama aygıt bulamıyor onu nasıl çözeblirm?

Sayfayı Paylaş