Hp Pavilion Dv5 1041 Et - Parmak izi Okuyucusu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında MusicBy tarafından paylaşıldı.

1. MusicBy

MusicBy Yeni Üye

Yeni bir Pavilion Dv5 1041 et kullanıcısıyım,çok profesyonel bir laptop kullanıcısı olmama rağmen makineyi çok beğendim.

Benim küçük bir sorunum var;

Laptopla beraber gelen işletim sistemi olan Vista Home yerine Ultimate geçtim.Şuursuzca attığım format sonrası driverlarına ulaşmam çok zor oldu.Hp kendi resmi sitesindeki driverların tamamını kurmaya kaltım.Sanırım kurarkende sıralamada yaptığım hatalardan dolayı 1 haftadır laptop'umu kullanamadım.Bir bilinmeyen aygıttır gitti....(KızılÖtesiymiş )
    Bütün driverları sorunsuzca yükledim ama bu seferde Parmak izi okuyucusu çalışmıyor.Driverını yükledim.Donanım aygıtlarında herhangibir problem yok. Sanırım programdan kaynaklanıyor.DigitalPersona adında bir program varmış biryerden temin ettim, kurdum ama sadece şifreleme var parmak okutma yok sanırım eski sürümüydü çünkü laptopa usb den parmak okutma cihazı takmamı istedi.Analayacağınız bana bir çözüm lazım digital persona yazılımı ve kullanımı konusunda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

2. Gospelll

Gospelll Yeni Üye

dıgıtal persona menusunu kurdugunuzda pc acıkken wındows vs'de parmagınızı gecırdıkten sonra zaten ekran karsınıza cıkar eger cıkmıyorsa kurulan windows'a gore yazılımı lazım dv5'ın suan kı butun serısınde bunlar war hp.com.tr 'den ındırebılırsınız. ultımate yazılımları suan olustu dıe bılıorum

Sayfayı Paylaş