Hp Pavilion dv5-1002us

Konu, 'Hp Notebook' kısmında Clos3r tarafından paylaşıldı.

1. Clos3r

Clos3r Yeni Üye

Bu laptopu aldim gecen yaz ama xp kuramadim nekadar konu warsa arastirdim olmadi driver sorunu yasiyorum
    daha once bu laptopa xp kuran warsa driver yardimi yapabilirmi acaba cogu yerde 1002ET serisi war bu seriyi netten bile zor buluyorum oyle bi laptop almisimki resmen elimde patladi yardimlarinizi bekliyorum
    tesekkurler iyi calismalar.

Kod:
    Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI x64 tabanlı bilgisayar  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows Vista Home Basic
          OS Servis Paketi                                  [ TRIAL VERSION ]
          Internet Explorer                                 7.0.6001.18000
          DirectX                                           DirectX 10.1
          Bilgisayar Adı                                    DOYDUK-PC
          Kullanıcı Adı                                     Doyduk
          Oturum Etki Alanı                                 [ TRIAL VERSION ]
          Tarih / Saat                                      2009-07-04 / 01:41

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore AMD Turion X2 Ultra ZM-80, 2100 MHz (10.5 x 200)
          Anakart Adı                                       HP 30F2
          Anakart Çipseti                                   AMD M780, AMD K11
          Sistem Belleği                                    [ TRIAL VERSION ]
          BIOS Türü                                         Insyde (06/18/08)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM10)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM11)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM12)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM13)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM14)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM15)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM16)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM8)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Serial Port (COM9)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            ATI Radeon HD 3200 Graphics  (256 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            ATI Radeon HD 3200 Graphics  (256 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   ATI RS780M
          Monitör                                           LG Philips LP154WX4-TLC8  [15.4" LCD]

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  ATI RS690 HDMI @ AMD RS780(M) Chipset - High Definition Audio Controller
          Ses Bağdaştırıcı                                  ATI RS690 HDMI @ ATI SB700 - High Definition Audio Controller

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Standart Çift Kanallı PCI IDE Denetleyici
          Depolama denetleyici                              ADRZFRXY IDE Controller
          Depolama denetleyici                              AMD AHCI Compatible RAID Controller
          Depolama denetleyici                              AMD RAID Console
          Depolama denetleyici                              Microsoft iSCSI Başlatıcısı
          Disk Sürücüsü                                     WDC WD16 00BEVT-75ZCT0 SCSI Disk Device  (149 GB)
          Optik Sürücü                                      HL-DT-ST DVDRAM GSA-T30L SCSI CdRom Device
          Optik Sürücü                                      RB7233M LBP162B SCSI CdRom Device
          SMART Sabit Disk Durumu                           Bilinmiyor

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         [ TRIAL VERSION ]
          D: (NTFS)                                         102624 MB (6620 MB boş)
          Toplam Boyut                                      [ TRIAL VERSION ]

Giriş:
          Klavye                                            HID Klavye Aygıtı
          Klavye                                            Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard with HP QLB
          Fare                                              HID uyumlu fare
          Fare                                              Synaptics PS/2 Port TouchPad

Ağ:
          Birincil IP Adresi                                [ TRIAL VERSION ]
          Birincil MAC Adresi                               00-1E-68-8F-F5-38
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Atheros AR5009 802.11a/g/n WiFi Adapter
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Bluetooth PAN Network Adapter
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Realtek RTL8102E Family PCI-E Fast Ethernet NIC (NDIS 6.0)  (192. [ TRIAL VERSION ])
          Modem                                             Agere Systems HDA Modem
          Modem                                             Bluetooth DUN Modem
          Modem                                             Bluetooth Fax Modem

Çevre Birimleri:
          Yazıcı                                            Microsoft XPS Document Writer
          USB1 denetleyici                                  ATI SB700 - OHCI USB Controller
          USB1 denetleyici                                  ATI SB700 - OHCI USB Controller
          USB2 denetleyici                                  ATI SB700 - EHCI USB 2.0 Controller
          USB2 denetleyici                                  ATI SB700 - EHCI USB 2.0 Controller
          USB-Aygıt                                         HP Webcam
          USB-Aygıt                                         Realtek USB 2.0 Card Reader
          USB-Aygıt                                         USB Bileşik Aygıt
          USB-Aygıt                                         USB İnsan Arabirim Aygıtları
          Akü                                               Microsoft AC Bağdaştırıcısı
          Akü                                               Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili

DMI:
          DMI BIOS Sağlayıcısı                              Hewlett-Packard
          DMI BIOS Sürümü                                   F.05
          DMI Sistem Üreticisi                              Hewlett-Packard
          DMI Sistem Ürün Adı                               HP Pavilion dv5 Notebook PC
          DMI Sistem Sürümü                                 Rev 1
          DMI Sistem Seri Numarası                          [ TRIAL VERSION ]
          DMI Sistem UUID                                   [ TRIAL VERSION ]
          DMI Anakart Üreticisi                             HP
          DMI Anakart Ürün Adı                              30F2
          DMI Anakart Sürümü                                98.1A
          DMI Anakart Seri Numarası                         [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Üretiçisi                                Quanta
          DMI Kasa Sürümü                                   N/A
          DMI Kasa Seri Numarası                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Fiyat Etiketi                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Türü                                     Notebook

2. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

3. Clos3r

Clos3r Yeni Üye

raporu ilk sayfaya ekledim yardiminizi bekliyorum iyi calismalar.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş