Hp Pavilion DV2650et (GY442EA) Sorun Araştırması

Konu, 'Hp Notebook' kısmında zihinselistifra tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. zihinselistifra

zihinselistifra Yeni Üye

Arkadaşlar selamlar. Forumunuza yeni kayıtlı kullanıcıyım 3 bilemediniz 5 günlük. Forum konularınızdan araştırarak makinama xp yukledim. Gayet sağlıklı ve hızlı bir şekilde çalışıyor bunun için teşekkür ederim...

Hp pavillon kullanıcılarına bir kaç sorum olacak paylaşırsanız sevinirim....

3 ay önce makinamı aldım yalnız benim en büyük sorunum ISINMA sorunu autocad vs. benzeri CAD programları ile çalışıyorum. makinada vista yüklü iken touchpad'in sol tarafında kalan boş kısım yani hdd olan kısım alev gibi ısınıyor ve dahada zorlanırsa makina otomatik olarak kendisini kapatıyor.

Xp kurdum gayet iyiydi yalnız xp de de sürekli ısınma problemi yaşıyorum.
    Bilgisayarı sadece internet ve müzik dinlemek için kullanınca herhangi bir sorun teşkil etmiyor. yalnız bir oyun oynamaya kalkışssam En basitinden Worms Armageddon makina ısınıyor ısınıyor ısınıyor ve shutdown

Daha önce hp'den bir Server özellikli masa üstü pc almıştım. Ve bunu HP ye geri gönderdik paramızı geri aldık. Yalnız makinayı seviyorum ve sadece ISINMA problemiyle karşı karşıyayım..

Bu tarz sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı. Ya da bu ısınma olayı ile alakalı bir bilgisi olan arkadaş varmı.

Makina sistem özellikleri.
    '2.2 işlemci
    2gb ram
    vs.. gerisi zaten malum

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş